سپهوند گفت: 150 عنوان برنامه همزمان با هفته حجاب و عفاف در استان لرستان برگزار می شود.

به گزارش ازناخبر مریم سپهوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: ۱۹ تا ۲۵ تیرماه هفته حجاب و عفاف نامگذاری شده که در این راستا برنامه هایی با عناوین مختلف برای این مناسبت در سطح استان در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه در این هفته ۱۵۰ عنوان برنامه برگزار می شود افزود: مصاحبه های تلویزیونی و رادیویی، نشست ها و کرسی های آزاد اندیشی در سطح دانشگاه ها، پرسش و پاسخ با یکی از بانوان تازه مسلمان شده به صوت وبینار از جمله برنامه های این هفته در استان است.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان تصریح کرد: به همین مناسبت مسابقه کتابخوانی در فضای مجازی برگزار خواهد شد و در نهایت به ۵۰ نفر از برندگان این مسابقه هدایایی اهدا می شود، همچنین برگزاری مسابقات ساخت پوستر با موضوع حجاب و عفاف از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده می باشند.

سپهوند خاطرنشان کرد: یکی از برنامه هایی که در سطح همه شهرهای استان اجرا می شود، تجلیل از بانوان محجبه موفق در عرصه های اجتماعی و دیگر عرصه هاست که این بانوان محجبه موفق نشان دادند با رعایت حجاب توانسته اند در عرصه های مختلف موفقیت هایی را کسب کنند.

وی با اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) گفت: در راستای این مناسبت تلاش شده تا برنامه هایی با محوریت ازدواج آسان در نظر گرفته شود که در این ایام برگزار خواهد شد.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان با تاکید بر اینکه حجاب و عفاف ریشه در دین و مذهب ما دارد گفت: حجاب و عفاف از اصول اصلی ما مسلمانان است که رعایت این مهم سبب ارتقای فرهنگ می شود.

سپهوند خاطرنشان کرد: رعایت حجاب سبب می شود تا بانوان با حفظ این مهم بتوانند در عرصه های سیاسی و اجتماعی بدرخشند و در دنیا نشان دهند که با رعایت حجاب می توانند به قله های پیشرفت برسند.

انتهای پیام/