✍🏻 به گزارش #اختصاصی_ازناخبر امام جمعه شهرستان ازنا حجت الاسلام و المسلمین سپهوند در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت عموم به تقوا گفت : فرصت دنیا تمام مسائلش باید در خدمت رعایت ها قرار بگیرد، اگر ملاحظه ی خداوند در زندگی وجود نداشته باشد، تمام ضرر و زیانش به خودمان باز خواهد […]

✍🏻 به گزارش #اختصاصی_ازناخبر امام جمعه شهرستان ازنا حجت الاسلام و المسلمین سپهوند در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت عموم به تقوا گفت : فرصت دنیا تمام مسائلش باید در خدمت رعایت ها قرار بگیرد، اگر ملاحظه ی خداوند در زندگی وجود نداشته باشد، تمام ضرر و زیانش به خودمان باز خواهد گشت.

🔸 وی با تبریک به تمامی بسیجیان، رزمندگان و خانواده معظم شهدا آغاز هفته دفاع مقدس را فرصتی برای بازخوانی دستاورد های بی نظیر انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت : سرمایه اصلی این سرزمین دفاع مقدس است؛ که با اتکا به آن می توان نگرشی قوی نسبت مدیریت، ایثارگری، ساده زیستی و تعصب عالمانه نسبت به انقلاب به وجود آورد.

🔸 ایشان ادامه داد : اگر بناست نظام اسلامی را مقتدر کنیم، مولفه های اقتدار نظام و شاخص های مدیریتی در دفاع مقدس است.

🔸 امام جمعه ازنا ضمن ذکر ارسال تبریک توسط مقام معظم رهبری به نیروی دریایی ارتش گفت :
نخستین حضور ناوگروه ۷۵ ارتش دریایی ما در اقیانوس اطلس شمالی در تاریخ ایران که پس از طی ۵۰ هزار کیلومتر میسر شد رکورد بینظیری برای انقلاب اسلامی و ایران است .
رفت و آمد مقتدرانه ای که ورود ایران به حیات خلوت آمریکا را در پی داشت.
اینها همه آثار مولفه های قدرت نظام اسلامی ست.

🔸 سپهوند پیرامون سفر رئیس جمهور به تاجیکستان تصریح کرد : حضور رئیس جمهور در جلسه سازمان بین المللی شانگهای و شناخته شدن آن به عنوان یک عضو اصلی این مجموعه میتواند خنثی شدن تحریم ها را به دنبال داشته باشد. بنای این دولت خدوم ایجاد یک ثبات در کشور است.

🔸 ایشان در پایان با اشاره به بازگشایی مدارس فضای مجازی را افسار گسیخته، نامناسب برای تربیت دانش آموزان و مانع آرامش روحی و روانی مردم دانست و گفت : آسان ترین راه برای رهایی از این اوضاع واکسینه شدن مردم است؛ فرزندانمان با دوری نسبی از فضای مجازی باید به رشد اجتماعی برسند.