🔸 مهندس سجاد درگاه پور رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ازنا در گفتگوی #اختصاصی با #ازناخبر گفت : جاده ازنا – اراک به طول ۳۵ کیلومتر به دلیل تکمیل نشدن چهاربانده و دوطرفه بودن و تردد خودروهای شوتی این محور را به نقاط پرتصادف تبدیل کرده است . 🔸 وی تصریح کرد : بدین […]

🔸 مهندس سجاد درگاه پور رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ازنا در گفتگوی #اختصاصی با #ازناخبر گفت : جاده ازنا – اراک به طول ۳۵ کیلومتر به دلیل تکمیل نشدن چهاربانده و دوطرفه بودن و تردد خودروهای شوتی این محور را به نقاط پرتصادف تبدیل کرده است .

🔸 وی تصریح کرد : بدین منظور اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ازنا جهت جلوگیری از هرگونه حادثه و تصادف اقدام به ایمن سازی این محور با اجرای خط کشی به طول ۳۵ کیلومتر ، نصب علائم هشداری و انتظامی کرده است.

🔸 ایشان اولین و بهترین راه جلوگیری از هرگونه تصادف در محور فوق را رعایت قوانین، سرعت مطمئنه و عدم سبقت غیرمجاز عنوان کرد .

🔸 درگاه پور اظهار داشت : پرسنل خدوم و پرتلاش اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ازنا با تمام توان بصورت شبانه روزی در حفظ و نگهداری و ایمن سازی این محور تلاش خواهد کرد.

🔸 ایشان در پایان ضمن تشکر از پیگیری های دکتر گودرزی نماینده ازنا_دورود در مجلس افزود : امیدوار هستیم این جاده تا پایان سال ۱۴۰۰ چهار بانده شود تا شاهد تصادف های دلخراش نباشیم .