♦️ به مناسبت هفته دفاع مقدس جلسه ای با حضور جانشین سپاه ناحیه ازنا ، مسئول دفتر نظارت و بازرسی سپاه و اصحاب رسانه در سالن کنفرانس سپاه ناحیه ازنا برگزار شد. ✍ به گزارش #اختصاصی_ازناخبر جانشین فرمانده سپاه پاسداران ناحیه ازنا ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت : امروز باید در مسیر شهدا […]

♦️ به مناسبت هفته دفاع مقدس جلسه ای با حضور جانشین سپاه ناحیه ازنا ، مسئول دفتر نظارت و بازرسی سپاه و اصحاب رسانه در سالن کنفرانس سپاه ناحیه ازنا برگزار شد.

✍ به گزارش #اختصاصی_ازناخبر جانشین فرمانده سپاه پاسداران ناحیه ازنا ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت : امروز باید در مسیر شهدا حرکت کنیم و ارزشهای هشت سال دفاع مقدس را در جامعه نهادینه کنیم. رزمندگان اسلام فرهنگ عاشورایی را در این جبهه ی ۸ ساله به تصویر کشیدند .

⬅️ در این جلسه برنامه های هفته دفاع مقدس تشریح شد

✅ سرهنگ اداوی اظهار داشت : اولین روز از هفته دفاع مقدس با یاد شهید معظم حسن دهقان روز پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت نامگذاری شده است که رژه موتوری ، دیدار با امام جمعه محترم ، برپائی ایستگاه صلواتی ، رزمایش کمک مومنانه ، همایش پیاده روی خانوادگی ، مسابقه فرهنگی و هنری ، یادواره شهدا و سرکشی فرماندهی محترم ناحیه از رزمندگان برگزار می شود .

✅ ایشان افزود : روز دوم با یاد شهید معظم حمیدرضا منتظری روز شهیدان ، جانبازان ، آزادگان ، صلابت و فخر آفرینی ، سربازان نامگذاری شده است که در این روز غبار روبی گلزار شهدا ، یادواره شهدای روستای باوکی ، ایستگاه عفاف و حجاب ، آبروی محله و سرکشی از خانواده معظم شهدا انجام می شود .

✅ وی تصریح کرد : روز سوم با یاد شهید معظم حیدر رمضانی روز معنویت ، زنان ، خانواده و سلامت نامگذاری شده و در این روز سخنرانی فرماندهی محترم سپاه قبل از خطبه ها ، ویزیت رایگان ، تجلیل از مدافعان سلامت ، یادواره شهدای پایگاه فدک ، ایستگاه صلواتی ، اکران فیلم سینمایی با موضوع دفاع مقدس انجام می شود .

✅ ایشان روز چهارم را به یاد شهید معظم سید محمد رسولی برشمرد و گفت : این روز، روز ولایتمداری ، جوانان ، علم و دانش پژوهی وایثارگران نام گذاری شده است که در آن نواختن زنگ دفاع مقدس در یکی از مدارس شهرستان ، همایش شعر دفاع مقدس ، یادواره شهدای روستای نصرت آباد ، یادواره شهدای پایگاه آمنه ، افتتاح پروژه های محرومیت زدایی انجام می شود.

✅ سرهنگ اداوی افزود : روز پنجم با یاد شهید معظم ابوالقاسم روز دفاع همه جانبه ، پشتیبانی مردمی و اصناف نام گذاری شده است که برنامه های این روز همایش پیاده روی ، مسابقه تیراندازی ، تجلیل از سربازان ، یادواره شهدای پایگاه ام البنین (س) و همایش زوار زینب (س) می باشد.

✅ وی خاطر نشان کرد : روز ششم با یاد شهید معظم عبدالحسین عبدالوند روز وحدت ملی ، بصیرت ، دشمن شناسی و استکبار ستیزی نام گذاری شده است که در این روز اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم ، افتتاح نمایشگاه هفته دفاع مقدس ، یادواره شهدای پایگاه مائده ، اعزام راوی و سخنران سیاسی و نشست روشنگری در مساجد انجام می شود.

✅ اداوی در پایان گفت : برنامه های روز هفتم و روز آخر هفته دفاع مقدس با یاد شهید معظم سعید مسلمی روز مسلح ، بسیجیان ، جهادگران ، عشایر و پیشمرگان کرد مسلمان نام گذاری شده است که در این روز بارگزاری کلیپ و روایتگری در بستر شاد ، یادواره شهدای حضرت زینب (س) ، یادواره شهدای پایگاه مرضیه (س) ، برگزاری مسابقات ورزشی در حوزه های مقاومت انجام می شود .