🔹 امرالله حاجیوند دبیر ستاد اربعین شهرستان ازنا در گفتگوی #اختصاصی با #ازناخبر گفت :امسال، شیوع ویروس کرونا باعث محدودیت در برگزاری راهپیمایی اربعین و اعزام زوار شده است، لذا ستاد اربعین شهرستان متناسب با این شرایط، تصمیماتی اتخاد کرده و برنامه ای تدارک دیده است. 🔹 ایشان گفت : در راستای ثبات فرهنگ اربعین […]

🔹 امرالله حاجیوند دبیر ستاد اربعین شهرستان ازنا در گفتگوی #اختصاصی با #ازناخبر گفت :
امسال، شیوع ویروس کرونا باعث محدودیت در برگزاری راهپیمایی اربعین و اعزام زوار شده است، لذا ستاد اربعین شهرستان متناسب با این شرایط، تصمیماتی اتخاد کرده و برنامه ای تدارک دیده است.

🔹 ایشان گفت : در راستای ثبات فرهنگ اربعین و ایجاد شور و شعور حسینی در سطح شهرستان ستاد اربعین اقدام به فضا سازی مسیر میدان ولیعصر(عج) تا آقا پیرعباد و شبیه سازی آن با مسیر نجف تا کربلا کرده است. این مراسم پنجم مهر ساعت ۹ صبح آغاز می شود.

🔹 حاجیوند عنوان کرد : ما باید پرچم اربعین را تا بلند ترین قله جهان به اهتزاز دراوریم و نوای اربعین را در شهر طنین انداز کنیم .

🔹 همچنین گفت : در راستای پیشبرد هر چه شایسته تر این مراسم تصویب شد حداقل ۱۲ موکب در این مسیر ایجاد شود ؛ اعم از موکب های پذیرایی، بهداشتی، امدادی ، کفاشی و در صورت امکان از نانوایی نیز بهره برد.

🔹 دبیر ستاد اربعین تصریح کرد : همه نهاد های فرهنگی و دستگاه های اجرایی مطابق با تمایل می توانند در مسیر یاد شده موکبی ایجاد کنند و در این امر سهیم باشند.

🔹 وی با عنوان شعار ” کُلُّ أرضٍ کَربَلا ” اظهار داشت: زائران عزیز برای همکاری در شبیه سازی این مراسم می توانند ازکوله پشتی و پرچم استفاده نمایند و یا حد الامکان با پای برهنه مسیر را طی کنند.

🔹 ایشان در پایان مردم فهیم شهرستان را به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی دعوت کرد و خواستار همکاری های لازم با ستاد مربوطه شد.