✍🏻 به گزارش #اختصاصی_ازناخبر امام جمعه شهرستان ازنا حجت الاسلام و المسلمین سپهوند در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت عموم به تقوا گفت : تقوا انواع مختلفی اعم از اجتماعی، التزامی و…دارد و فقط شامل مناسک شخصی نیست. 🔹 ایشان نماز را تجدید میثاق با خداوند متعال دانست و گفت : احکام […]

✍🏻 به گزارش #اختصاصی_ازناخبر امام جمعه شهرستان ازنا حجت الاسلام و المسلمین سپهوند در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت عموم به تقوا گفت : تقوا انواع مختلفی اعم از اجتماعی، التزامی و…دارد و فقط شامل مناسک شخصی نیست.

🔹 ایشان نماز را تجدید میثاق با خداوند متعال دانست و گفت : احکام و اخلاق از ویژگی های تقوای شخصی است و وجود کم و کاستی در مقام و مسئولیت از بی تقوایی در مناسک دیگر است.

🔹 وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس رزمندگان اسلام را گل سرسبد نظام اسلامی خواند و تصریح کرد : اینان همان چند درصدی بودند که پای صفر تا صد انقلاب اسلامی ماندند و اقتدار آفرین شدند.

🔹 ایشان دفاع مقدس را به عنوان یک گنجینه بزرگ و سرمایه تمام نشدنی معرفی کرد و اظهار داشت : تقدس دفاع مقدس از آیات قرآن، روایات اهل بیت، اوج اخلاص رهبر کبیر و در ادامه از رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) سرچشمه می گیرد.

🔹 سپهوند در ادامه صحبت های خود به دیدار قهرمانان المپیک و پارا المپیک با مقام معظم رهبری اشاره نمود و گفت: ایشان در این دیدار نقشه راه حرکت دولت انقلابی و وزارت ورزش و جوانان را با یک نگاه ریز بین و جامع ترسیم نموده و از سجده ی یک قهرمان به محضر خدای متعال در انظار عموم تقدیر کردند. ایشان همچنین در این دیدار به مسئله تقبیح قهرمانی اجاره ای و عدالت در نگاه به ورزش و ورزشکاران پرداخت.

🔹 وی افزود : اجلاسیه ای بصورت سالیانه با سخنرانی سران کشور ها در سازمان ملل برگزار می شود که پیرو آن رئیس جمهور انقلابی ما به نمایندگی از مردم ایران در سخنرانی ۱۵ دقیقه ای خود با استکبار ستیزی، دفاع از ایران اسلامی و مستضعفان عالم جامعیتی در بیان خود ارائه دادند. ایشان ارزش هایی را به میان آورد که به دست فراموشی سپرده شده بود.

🔹 ایشان بیان کرد : در جهت انتصاب یک مسئول نظام اسلامی هزینه های فراوانی شکل گرفته است یعنی با عقبه طایفه ای، کودتا وخرید و فروش جایگاهی را کسب نکرده است، پس باید در حوزه وظایفش عمل کند.

🔹 وی مسئله ترک فعل را مشکل اساسی در جامعه دانست و افزود : منشور وصیت نامه شهدا و نظام اسلامی اقتضا می کند مسئول نظام اسلامی در میدان عمل باشد و بر این کار تداوم ورزد. اگر مسئول بی کفایتی از وظیفه خود سر باز بزند و ترک فعل می کند باید محاسبه و محاکمه شود.

🔹 سپهوند در پایان با تقدیر از مسئولین و مردم در حوزه واکسیناسیون گفت : پیشروی در مسئله واکسیناسیون امروزه جزو افتخارات شهرستان ازنا است؛ تبلیغ و ترویج آن سلامت مردم، رونق کسب و کار و پیشرفت در تحصیل فرزندان را به دنبال دارد.