مدارس دوره متوسطه ، هنرستان های فنی و کاردانش شهر و روستا فعلا در روز شنبه مجازی است

وضعیت آموزش در هفته سوم بهمن ماه شهرستان ازنا ؛ مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ازنا با توجه به شیوع سویه جدید کرونا ، برودت هوا و حفظ سلامت دانش آموزان ، فعالیت آموزشی مدارس(دوره های مختلف تحصیلی ابتدایی، متوسطه و هنرستان) شهرستان ازنا را در هفته سوم بهمن ماه به شرح ذیل اعلام کرد :

فعالیت آموزشی کلیه مراکز پیش دبستانی و مهد کودک ها ، مدارس دوره ابتدایی شهر و روستا ؛ (اعم از دولتی و غیر دولتی) از روز شنبه ۱۶ بهمن ماه به مدت یک هفته به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد (به صورت آنلاین نه آفلاین) برگزار می گردد.

فعالیت های آموزشی کلیه مدارس متوسطه اول ، دوم ، هنرستان های فنی و کاردانش شهر و روستا (اعم از دولتی و غیر دولتی) فعلا در روز شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۱۶ به صورت مجازی و در بستر شاد – به صورت آنلاین نه آفلاین – برگزار می گردد.

وضعیت فعالیت آموزشی دوره متوسطه و هنرستان ها با توجه به تغییر شرایط و مصوبات ستاد کرونا از روز یکشنبه به بعد اطلاع رسانی خواهد شد.

به منظور عدم تداخل در برگزاری کلاس های مجازی و رعایت حال خانواده های محترم که دارای چند دانش آموز با یک گوشی هستند ، ساعات برگزاری کلاس مجازی به شرح ذیل اعلام می گردد و همه مدیران مدارس و معلمان ملزم به رعایت این برنامه زمان بندی شده می باشند ؛

دوره متوسطه اول (تایم صبح) :ساعت ( ۸ تا ۱۰/۱۵ صبح )

دوره متوسطه اول (تایم عصر) :ساعت ( ۱۳ تا ۱۵/۱۵ ) عصر

دوره متوسطه دوم و هنرستان ها :ساعت ( ۱۰/۱۵ تا ۱۳ ) عصر

دوره ابتدایی :ساعت ( ۱۳ تا ۱۵ ) دوره دوم ابتدایی

ساعت ( ۱۵ تا ۱۷ ) دوره اول ابتدایی

مدیران گرامی وضعیت دانش آموزان را بررسی نمایند اگر خانواده ای در زمینه استفاده همزمان از گوشی مشکل دارد با هماهنگی سایر مدیران برطرف نمایند.

حضور عوامل اجرایی کلیه مدارس ابتدایی و متوسطه به منظور کنترل دقیق آموزش مجازی دانش آموزان و مراجعات ارباب رجوع ، از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر با رعایت فاصله گذاری و پروتکل های بهداشتی ، در مدارس الزامی است.

مسئولیت نظارت دقیق بر روند برگزاری کلاس های مجازی بر عهده ی مدیر مدرسه می باشد و در زمان برگزاری کلاس ها به صورت مجازی ، مدیران با توجه به اطلس آموزشی مدرسه خود ، تلاش کنند هیچ دانش آموزی از آموزش محروم نباشد و به هر نحو ممکن (‌ آموزش مجازی در بستر شاد ، آموزش های تلویزیونی ، درسنامه ، تلفن و… ) آموزش همه دانش آموزان صورت پذیرد.

لازم به ذکر است ؛ کارشناسان اداره آموزش و پرورش ، از روند برگزاری آموزش دانش آموزان و حضور مدیران و عوامل اجرایی در مدارس بازدید خواهند کرد .