صبح امروز فاتحی فرماندار شهرستان، گودرزی نماینده مردم شریف شهرستان های ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران ادارات شهرستان از روستاهای فوق الذکر ، بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای مذکور قرار گرفته و به بررسی موارد مطرح شده از طرف مردم این روستاها پرداختند.

به گزارش ازناخبر؛ صبح امروز فاتحی فرماندار شهرستان، گودرزی نماینده مردم شریف شهرستان های ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران ادارات شهرستان از روستاهای فوق الذکر ، بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای مذکور قرار گرفته و به بررسی موارد مطرح شده از طرف مردم این روستاها پرداختند.

فرماندار و نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی طی نشست های جداگانه با اهالی محترم هر کدام از روستاهای مذکور در گفتگوی بی واسطه و مستقیم ، نقطه نظرات و درخواست های مردم عزیز را استماع و در راستای مسائل مطروحه به بحث و گفتگو پرداختند.

محمدرضا فاتحی در حاشیه این دهگردشی و در جمع مردم با اشاره به اینکه توجه به زیرساخت های روستایی یکی از مهمترین اولویت های دولت محسوب میشود، گفت: آنچه امروز برای دولت مورد انتظار است، رفع نیاز خدمات رفاهی برای اهالی روستا و توجه به برخوداری این مناطق از امکانات زیربنایی است. وی با بیان اینکه توسعه همه جانبه و همگون روستا در همه ابعاد، توسعه واقعی کشور خواهد بود، تاکید کرد: دولت عزم جدی برای توسعه روستاها دارد و در این زمینه به موفقیت‌هایی نیز دست یافته است.

فاتحی گفت : دولت سیزدهم با ایجاد اشتغال و جذب سرمایه گذاران در روستاها به دنبال کاهش نرخ مهاجرت به شهرهاست تا ضمن ایجاد اشتغال پایدار، توسعه کمی و کیفی مناطق روستایی با سرعت بیشتری پیگیری شود.

در پایان فرماندار ازنا برای پیگیری مستقیم مطالبات مردم شماره تماس خود را به اهالی روستا داد.