به گزارش ازناخبر ، محمدرضا فاتحی اظهار داشت : خبرنگاران عزیز افسران و فرماندهان جهاد تبیین و روشنگری در جنگ روایت‌ها هستند. وی تاکید کرد: بی تردید وظیفه آحاد جامعه اسلامی تبعیت از اوامر ولایت فقیه است و امروز رهبر معظم انقلاب جهاد تبیین را یک فریضه فوری و قطعی برای فعالان جبهه انقلاب دانستند. […]

به گزارش ازناخبر ، محمدرضا فاتحی اظهار داشت : خبرنگاران عزیز افسران و فرماندهان جهاد تبیین و روشنگری در جنگ روایت‌ها هستند.

وی تاکید کرد: بی تردید وظیفه آحاد جامعه اسلامی تبعیت از اوامر ولایت فقیه است و امروز رهبر معظم انقلاب جهاد تبیین را یک فریضه فوری و قطعی برای فعالان جبهه انقلاب دانستند.

فرماندار ازنا با اشاره به اینکه باید نسبت به جهاد تبیین اهتمام ویژه داشته باشیم، گفت: یک روزی امام خمینی (ره) فرمودند که حصر آبادان شکسته شود و برادران و پدران شما بزرگترین حماسه را در این ارتباط ایجاد کردند. حال رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب فرمودند که جوانان انقلابی باید حصر تبلیغاتی را بشکنند و امروز ما باید شبانه روز نداشته باشیم تا در جنگ روایت‌ها و جنگ رسانه‌ای امپریالیسم فرهنگی رسانه‌ای در دنیا برعلیه ماست پیروز شویم و در خط مقدم قرار داشته باشیم.

فرماندار ازنا افزود : گفتمان دولت مردمی و عدالت محور آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی ایجاب می کند که مدیران آن ضمن داشتن روحیه مردمی و جهادی، نسبت به تعامل و تکریم آحاد افراد جامعه اهتمام داشته باشند. همچنین انتظار می‌رود اصحاب رسانه بیش از پیش با رویکرد حرفه‌ ای خود به ویژه در طرح پرسش، مسئولان را در مسیر توسعه و پیشرفت کشور یاری دهند.

فاتحی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد با جنگ رسانه‌ای به کشور ضربه وارد کند تصریح کرد: ساماندهی فضای مجازی و رسانه ای شهرستان به اداره فرهنگ و‌ارشاد اسلامی ابلاغ شده است و امیدواریم این ساماندهی به روایتگری صحیح و انتقال درست پیام کمک کند.

وی گفت: بر این اساس همگی باید دست به دست هم دهیم تا با تعامل رسانه‌های مختلف و نهادهای دولتی، دستاوردهای عظیم انقلاب را برای نسل های سوم و چهارم که آماج تهاجم‌های دشمن است تبیین کرده و به منصه ظهور برسانیم.