اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ازنا از شروع عملیات اجرایی تامین روشنایی ورودی شهرستان ازنا از سمت اراک و دورود خبر داد.

به گزارش اختصاصی ازناخبر ؛ سجاد درگاه پور رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ازنا در شروع عملیات اجرایی این پروژه، پیگیری درخواستها و مطالبات شهروندان را از مهمترین اقدامات در دستور کار این سازمان دانست و اظهارداشت : اجرای عملیات تامین روشنایی ورودی های شهرستان ازنا از سمت اراک و دورود ، مطالبه به حق شهروندان ازنایی بوده است و با اجرای این پروژه، ورودی های تاریک این شهرستان ، از امکانات روشنایی بهره مند خواهد شد.

وی افزود : این اقدام علاوه بر اینکه موجب افزایش سطح امنیت اجتماعی و تبدیل فضای بی دفاع شهری به فضایی آرام می شود ، در ارتقاء وجهه و شان شهرستان ازنا نیز موثر خواهد بود. درگاه پور مسافت اجرای این پروژه را جمعا ۲ کیلومتر عنوان و اضافه کرد: طول تقاطع پیرعباد ۸۰۰ متر و تقاطع ورودی ازنا- دورود نیز ۱۲۰۰ متر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد اجرایی خواهد شد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه ورودی های شهر نقش مهمی در برجسته ساختن تصویر شهر ایفا می کنند، گفت: از آنجا که ورودی هر شهری، اولین سطح برخورد مسافران، شهروندان و گردشگران با شهر مقصد را شکل می دهد، بنابراین باید تلاش کرد تا مبادی ورودی شهر، تصویری خوشایند در ذهن مسافران و گردشگران ایجاد نمایند.

درگاه پور ، ساماندهی ورودی شهر از سمت اراک و دورود و تامین روشنایی آن را نه تنها یک ضرورت کالبدی بلکه یک ضرورت اجتماعی فرهنگی دانست و اظهار داشت: تمام سعی و تلاشمان بر این است تا همه ورودی های شهر ازنا ، تصویر ذهنی خوبی از کلیت شهر در ذهن مراجعه کنندگان به این شهرستان ایجاد کنند.