دکتر بهرام ستاری در جریان بازدید شبانه از ورودی‌ها و محدوده شهرستان ازنا و رصد اجرای تهمیدات لازم دستگاه‌های خدمات رسان در آستانه سال نو بر لزوم هم‌افزایی همه دستگاه‌ها در جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی تاکید کرد.

ازناخبر:‌ دکتر بهرام ستاری در جریان بازدید شبانه از ورودی‌ها و محدوده شهرستان ازنا و رصد اجرای تهمیدات لازم دستگاه‌های خدمات رسان در آستانه سال نو بر لزوم هم‌افزایی همه دستگاه‌ها در جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی تاکید کرد. به گزارش اختصاصی ازناخبر ؛ دکتر بهرام ستاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، شامگاه شنبه ۲۸ اسفند در جریان بازدید از ورودی شهرستان ازنا و رصد تدابیر و تمهیدات انجام شده برای تسهیل تردد هموطنان در آستانه فرارسیدن نوروز، گفت: همه دستگاه‌ها در جهت ارائه خدمات مطلوب به گردشگران، تعامل داشته و به صورت هم‌افزا عمل کنند.

همچنین فرماندار و روسای دستگاه‌های اجرایی خدمات‌رسان و عضو ستاد تسهیلات سفر شهرستان ازنا که در این بازدید دکتر ستاری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی را همراهی می‌کردند، گزارشی از تدابیر اندیشیده شده در خصوص تسهیل ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی بیان کردند.