طی گزارش تحلیلی از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان لرستان در سال ۱۴۰۰ پایگاه امداد و نجات جاده ای اباذر جمعیت هلال احمر شهرستان ازنا رتبه اول بیشترین ماموریت امدادی را از نظر تعداد حادثه به خود اختصاص داد .

به گزارش ازناخبر ؛ طی گزارش تحلیلی از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان لرستان در سال ۱۴۰۰ پایگاه امداد و نجات جاده ای اباذر جمعیت هلال احمر شهرستان ازنا همانند سال های گذشته رتبه اول بیشترین ماموریت امدادی را از نظر تعداد حادثه در بین ۲۵پایگاه امداد و نجات ثابت و موقت استان لرستان به خود اختصاص داد ضمن اینکه شهرستان ازنا دومین شهرستان پر حادثه استان لرستان در سال ۱۴۰۰ شد.

پایگاه امداد و نجات جاده ای اباذر جمعیت هلال احمر شهرستان ازنا در کیلومتر ۱ محور ازنا به اراک واقع شده است و علاوه بر این که کلیه محورهای مواصلاتی شهرستان ازنا را پوشش امدادی می دهد عملیات های کوهستان ،سیلاب،برف و کولاک و آوار را هم پوشش می دهد.

نیروهای مستقر در این پایگاه دوره های تخصصی امداد و نجات را گذرانده و با توجه به علاقه ای که دارند در تیم های مختلف تخصصی ساماندهی شده، تا بتوانند خدمات بهتری را به هم وطنان خود ارائه دهند.