فرماندار شهرستان ازنا از ورود بیش از ۲۰ هزار مسافر نوروزی به شهرستان تا هشتمین روز تعطیلات خبر داد.

ازناخبر: به گزارش ازناخبر، محمدرضا فاتحی فرماندار ازنا در گفتگو با خبرنگار ازناخبر ضمن تبریک سال نو با بیان اینکه تا ۸ فروردین ۲۰ هزار مسافر نوروزی وارد ازنا شده‌اند، اظهار داشت : از این تعداد حدود ۱۵۰۰ نفر مسافر در شهرستان ازنا اسکان داشته اند. وی در ادامه افزود: ستاد استقبال از مسافران نوروزی تا به امروز طبق برنامه پیش رفته و با مشکل خاصی روبرو نبوده ایم.

فاتحی به کاهش تصادفات جاده ای در ۸ روز اول نوروز اشاره کرد و گفت : استقرار پلیس راه در محور ازنا به اراک و وجود تمهیدات امنیتی لازم در همه مسیرهای برون شهری شهرستان ازنا باعث شده تا مسافران با آسودگی خاطر به شهرستان سفر کنند.

فرماندار ازنا تاکید کرد : در راستای حفظ سلامتی مردم گشت های نظارت و بازرسی از رستوران ها و مراکز عرضه محصولات غذایی با قوت ادامه دارد و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد. فاتحی در پایان از هموطنان خواست تا از جاذبه ها و مراکز تفریحی از جمله اشترانکوه ، روستای دربند ، چاه طیان ، تونل برفی ، رودخانه کمندان و بسیاری از مناطق گردشگری شهرستان ازنا بازدید بعمل آورده و از محصولات طبیعی و سوغات این منطقه بهره‌مند شوند.