اجرای خط لوله آب شرب موضوعی که سالهاست مردم شهرستان ازنا در انتظار رفع نقص آن بودند علی الظاهر در حال تکمیل شدن می باشد.

ازناخبر:‍ اجرای خط لوله آب شرب موضوعی که سالهاست مردم شهرستان ازنا در انتظار رفع نقص آن بودند علی الظاهر در حال تکمیل شدن می باشد . در گفتگوی اختصاصی خبرنگار ازناخبر با بخشدار مرکزی ، مهندس عسگری اظهار داشت : خط لوله آب شرب که بیش از یک دهه با لوله جی آر پی سراب کمندان را به تصفیه خانه آب شرب متصل کرد در همان روزهای ابتدایی یک دهه پیش بعلت عدم کیفیت لوله های مذکور آب شرب را نتوانست به منازل مردم شهر ازنا برساند.

وی ادامه داد : بعد از یک دهه تقریبا در سال ۹۸ که تصفیه خانه آب شرب به بهره برداری رسید عملیات جایگزین لوله فولادی با لوله جی آر پی آغاز شد که هم اکنون این جایگزینی به خط انتها در سال ۴۰۰ رسید که مابقی آن یعنی ۷۰۰متر باقی مانده از شهریور سال ۱۴۰۰ بعلت عدم تامین مالی ناتمام مانده بود.

عسگری افزود : این پروژه با پیگیری‌های مسئولین امر بویژه فرماندار محترم در اواخر سال قبل تامین اعتبار شده و امروز عملیات اجرایی آن آغاز گردید.

همچنین بخشدار مرکزی با بازدید از محل اجرای پروژه ضمن بیان مطلب فوق ابراز امیدواری کرده و گفت : با تداوم این پیگیری‌ها و عزم دستگاه مربوطه طی روزهای آتی این مهم به پایان رسیده و شاهد تکمیل خط لوله فولادی هستیم.