کتابخانه تخصصی خانواده و سیره شهدا ( یادبود اولین شهید مدافع حرم محرم ترک ) با حضور پدر و مادر شهید محرم ترک در موسسه حرکه الحسین (ع) درشهرستان ازنا افتتاح شد.

به گزارش ازنا خبر ، همزمان با سالروز ازدواج حضرت امیر المومنین علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیهما به همت موسسه فرهنگی حرکه الحسین (ع) شهرستان ازنا ، کتابخانه تخصصی خانواده و سیره شهدا ( یادبود اولین شهید مدافع حرم محرم ترک ) با حضور پدر و مادر شهید محرم ترک افتتاح گردید

حجت الاسلام حمید سلطانی مدیریت موسسه فرهنگی حرکه الحسین (ع) در مراسم افتتاحیه این کتابخانه اظهار داشت : باتوجه به اینکه در سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) هستیم و این مراسم مقارن با این روز فرخنده شده است ، ان شاالله همگی به سیره خانوادگی ، عملی و عرفانی این دو بزرگوار عمل کنیم

سلطانی افزود : مقررشده بود که این کتابخانه در ایام عید نوروز به صورت رسمی افتتاح شود اما به دلیل شیوع بیماری کرونا به تاخیر افتاد.

وی گفت : باتوجه به بیانیه گام دوم انقلاب و بیانات حضرت آقا ( مدظله العالی) در جمع فعالین حوزه خانواده که فرمودند: ” اولویت کار فرهنگی در جمهوری اسلامی ایران بحث خانواده است و باید متناسب با این موضوع کار شود ، چراکه جامعه متشکل از خانواده است و وقتی خانواده ای از لحاظ اخلاقی ، مادی و روانی سالم باشد به قطع و یقین جامعه هم به خودی خود اصلاح می شود و به سمت معنویت سوق داده می شود. ” موسسه فعالیت های مختلفی را در حوزه خانواده آغاز نمودو هم اکنون نیز در دست انجام می باشد.

در پایان با حضور پدر و مادر شهید محرم ترک کتابخانه تخصصی خانواده و سیره شهدا ( یادبود اولین شهید مدافع حرم محرم ترک ) افتتاح گردید.