با حضور حجت الاسلام سپهوند، جلسه اخلاق مدیران شهرستان ازنا برگزار شد.

به گزارش ازناخبر ، با حضور حجت الاسلام و المسلمین سپهوند امام جمعه ازنا، محمدی نژاد فرماندار و مدیران و مسئولین اداری شهرستان ازنا، جلسه اخلاق مدیران به میزبانی سپاه ناحیه ازنا در فضای باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی، برگزار شد.

حجت الاسلام سپهوند در این دیدار ضمن خیرمقدم به مدیران، توفیق خدمت گذاری به مردم را نعمت الهی دانست و اذعان داشت: بالاترین هدف یک مدیر خدمت است و هر مدیری باید به احسن وجه وظیفه خود را انجام دهد؛ نه اینکه برای حفظ آن میز و پست هر کاری انجام دهد که این شایسته مدیران مؤمن نیست.

ایشان افزود: مدیر جهادی و خدمت گذار در انقلاب اسلامی نه از اعطای پست و مدیریت سرمست می شود و نه از گرفتن مقام ناراحت می گردد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ازنا همچنین بر استفاده از فرصت ها و پربار کردن اوقات، در رشد معنوی و اخلاقی تاکید کرد و اظهار داشت: مدیران و مقامات اجرایی، باید شکاف ها و نقاط آسیب پذیر را در مناطق مختلف با دقت هر چه تمام تر واکاوی کنند و برای رفع آن برنامه داشته باشند.

ایشان در پایان با بیان اینکه یک مدیر می تواند هم قاطع باشد و هم متواضع، خاطرنشان کرد: مسئولیت ها در نظام اسلامی موقت است و فرصت خدمت باید غنیمت دانسته شود؛ چرا که مردم سرمایه نظام اسلامی و ولی نعمتان انقلاب هستند و بهترین خدمت، حقِ آنان است.