با حضور امام جمعه ازنا، جلسه هماهنگی مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان ازنا برگزار شد.

به گزارش ازناخبر، جلسه هماهنگی مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه، با حضور حجت الاسلام سپهوند امام جمعه، سرهنگ پاسدار غلامرضا سالاروند فرمانده سپاه ناحیه ازنا و اعضای مربوطه در محل سالن جلسات سپاه ازنا برگزار شد.

حجت الاسلام سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا در این مراسم اظهارکرد: مرحله اول رزمایش مؤمنانه با حمایت مسئولان و همت خیرین و مردم به خوبی اجرا شد.

ایشان افزود: از مردم شریف به ویژه خیرین بزرگوار خواستاریم تا همانند گذشته در این امر خیر و خدا پسندانه به قشر آسیب پذیری از هموطنان که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم میکنند، ما را یاری رسانند.

امام جمعه ازنا تصریح کرد: با تجربه مرحله اول کمک مومنانه اقدامات خوبی در خصوص شناسایی افراد آسیب دیده از کرونا صورت گرفته است تا ان شا الله کمک ها به شکل صحیح توزیع شود.

در ادامه سرهنگ پاسدار غلامرضا سالاروند فرمانده ناحیه سپاه ازنا نیز ضمن خیرمقدم به حاضرین، اظهارداشت: جلسه رزمایش مواسات و همدلی با نظر ولایت فقیه، مقام معظم رهبری و با ریاست امام جمعه و دبیری سپاه شهرستان ازنا برنامه ریزی می شودکه امیدواریم بتوانیم در این رزمایش از عید قربان تا غدیر، ایام محرم و ایام آخر ماه صفر با همت مردم، خیرین و مسئولان شهرستان به کمک قشر آسیب پذیر بشتابیم.

وی در پایان با قدردانی از تمام حمایت‌ها در رزمایش مؤمنانه افزود: از مردم شریف شهرستان ازنا می خواهیم که مبالغ خود را به هر نیتی به شماره حساب سپاه ازنا واریز کرده تا با برنامه ریزی بتوانیم بسته‌های حمایتی تهیه و بین اقشار آسیب پذیر جامعه توزیع کنیم