گودرزی، نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: تفکر عاشورایی، توطئه های دشمنان را خنثی می کند و آن عامل اصلی که توانسته نظام سلطه را از اهداف شوم و شیطانی عقب براند، تفکر عاشورایی و گرایش قلبی ملت های مسلمان و شیعیان به مکتب عاشورا است.

به گزارش ازناخبر به نقل از سفیر افلاک عباس گودرزی اظهار داشت: دشمنی دشمنان با ایران در واقع دشمنی با باورها و اعتقادات ملت ایران است و آن عامل اصلی که توانسته نظام سلطه را از اهداف شوم و شیطانی عقب براند و اجازه ندهد توطئه های باطلی را که برای تسلط بر ملت های مسلمان و شیعیان عالم دنبال می کنند، محقق گردد، تفکر عاشورایی و گرایش قلبی ملت های مسلمان و شیعیان به مکتب عاشورا و عشق و ارادت امت اسلام به اهل بیت(ع) و عبرت ها و درس هایی است که دنیای اسلام به خصوص ملت بزرگ ایران از واقعه عظیم و حادثه سرنوشت ساز کربلا گرفته اند.

وی با اشاره به این که عزاداری برای امام حسین(ع) در حفظ جهت ملت ها به سمت اقامه حق و مبارزه با باطل موثر است افزود: دشمنان به خوبی متوجه این موضوع شده اند و تلاش می کنند برنامه های اقامه عزای امام حسین(ع) که یک برنامه انسان ساز و جهت ساز است را کمرنگ کنند.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمنان در طول تاریخ برای کمرنگ کردن اعتقاد ملت های مسلمان به اهل بیت(ع) تلاش کرده اند ولی به نتیجه نرسیده اند چرا که محبت اهل بیت(ع) چیزی نیست که با بیماری کرونا و تغییر مراسم بتوان از مردم گرفت بلکه محبت به امام حسین(ع) آمیخته با خون شیعیان و حرارتی است که در قلوب مومنان عالم وجود دارد.

گودرزی عنوان کرد: امکان ندارد که دشمنان بتوانند شیعیان عالم را از مکتب عاشورا دور کنند بلکه کرونا باعث شد قابلیت ها و ظرفیت های مکتب امام حسین(ع) یا به تعبیری جامعه اسلامی ظهور بیشتری پیدا کند و نشان می دهد در شرایط مختلف و متناسب با اوضاع برنامه های اعتقادی و دینی ابعاد جدید و پرشورتر برگزار می شود.

وی با اشاره به ایجاد تحولی عظیم در فضای مجازی بیان کرد: در کنار برگزاری روضه امام حسین(ع) با حفظ پروتکل های بهداشتی، در فضای مجازی هم انقلابی برپا شده و یک تحول عظیمی در مراسم عزاداری امام حسین(ع) در این فضا راه افتاده است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال تحولی در فضای مجازی به نفع مکتب عاشورا و خط فکری امام حسین(ع) ایجاد شده است.

انتهای پیام/