با حضور و سخنرانی امام جمعه ازنا، جلسه اخلاق مدیران برگزار شد

به گزارش ازناخبر؛ با حضور حجت الاسلام سپهوند امام جمعه، محمدی نژاد فرماندار، اعضای شورای تامین و روسای ادارات و نهادهای شهرستان ازنا، جلسه اخلاق مدیران با موضوع نماز در فرمانداری ازنا برگزار گردید.

حجت الاسلام سپهوند در این جلسه، ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع)، گفت: نماز زمینه ساز سایر عبادت هاست و یکی از نشانه های اصلی حکومت اسلامی نیز اقامه نماز است؛ چنانچه امام حسین (ع) نیز در ظهر عاشورا در آن شرایط سخت جنگ، نماز را مقدم بر هر کاری حتی جهاد در راه خدا دانسته و آنرا اول وقت اقامه می کنند.

ایشان با اشاره به اینکه برای به ‌جا آوردن نماز توصیه فراوانی شده است، افزود: نماز مانند کارهای روزانه که انسان همواره به خود یادآوری می‌کند، باید مد نظر قرار گرفته و در اولین فرصت به جا آورده شود.

امام جمعه ازنا با بیان اینکه نماز گناهان را از جسم انسان جدا می‌سازد، تصریح کرد: مسئولان اجازه ندهند که نماز در اداره‌ها مظلوم واقع شود و برای ترویج اقامه آن در ادارات تلاش کنند و خود به عنوان نخستین افراد در برپایی نماز جماعت در اداره‌ها پیش قدم باشند.

وی با بیان اینکه مسئولان در نظر داشته‌ باشند که تنها ایمان و عمل‌صالح در آخرت برای انسان سودمند است، گفت: مسئولان باید در این مدتی که فرصت مسئولیت در اختیار آنهاست، در مسیر ایمان و عمل‌ صالح برای خدمت به مردم تلاش کنند.

درادامه این برنامه با مداحی و روضه خوانی سید مسعود صالحی همراه بود و در پایان به مناسبت روز کارمند از تعدادی از کارمندان نمونه شهرستان ازنا تجلیل شد.