حکم قصاص نوید افکاری، متهم به قتل که در سال ۹۷ فردی را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، صبح امروز در زندان عادل‌آباد شیراز به مرحله اجرا درآمد.

به گزارش ازناخبر ؛ حکم قصاص نوید افکاری، متهم به قتل که در سال ۹۷ فردی را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، صبح امروز در زندان عادل‌آباد شیراز به مرحله اجرا درآمد. 

رئیس کل دادگستری استان فارس با اعلام این خبر گفت: این متهم ۴۶ روز پس از ارتکاب جنایت در شهریور ماه ۹۷ دستگیر و پرونده وی پس از تکمیل تحقیقات توسط بازپرس ویژه قتل در دادسرای عمومی و انقلاب شیراز با صدور قرار جلب به دادرسیِ معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز جهت رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان فارس ارسال گردید. 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی افزود: پس از برگزاری جلسه علنی رسیدگی به این پرونده، شعبه اول دادگاه کیفری یک استان که با حضور دو قاضی تشکیل گردید متهم اصلی پرونده را به قصاص نفس محکوم کرد. بنابراین گزارش، در حالی که نوید افکاری اعلام کرده بود قاتل را سلاخی کرده است، اما ضدانقلاب، منافقین و اصلاح طلب ها معتقد بودند که: «قاتل را اعدام نکنید» و به دنبال آن، برخی از سلبریتی ها هم موضع حمایتی از این قاتل گرفته بودند. 

برادر مقتول خطاب به سلبریتی گفت: اگر پدرتان هم به قتل می رسید، در فضای مجازی همین گونه از قاتل حمایت می کردید.