فرهادی، قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تعداد شهرهای قرمز استان به ۷ شهر افزایش یافت و هم اکنون 343 نفر در بیمارستان بستری هستند.

به گزارش ازنا خبر به نقل از سفیر افلاک علی فرهادی قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهار داشت: تعداد شهرهای قرمز استان از هفته گذشته تاکنون به هفت شهر افزایش یافته و هم اکنون شهرهای خرم آباد، بروجرد، الشتر، الیگودرز، نورآباد، ازنا و دورود در وضعیت قرمز قرار دارند.

وی افزود: مابقی شهرهای استان در وضعیت زرد هستند و هیچ یک از شهرهای استان وضعیت سفیدی ندارند؛ روند ابتلا به بیماری کاهش پیدا نکرده و ۳۴۳ نفر در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ۱۵۶ نفر مبتلای قطعی به کرونا می باشند.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد: تاکنون ۵۳۱ نفر بر اثر ابتلای به کرونا در استان جان خود را از دست داده اند که همچنان رعایت پروتکل های بهداشتی برای همه گروه های سنی توصیه می شود.

فرهادی گفت: از والدین تقاضا می شود اگر دانش آموزی مشکل زمینه ای دارد در مدرسه حاضر نشود و دانش آموزانی که به مدرسه می روند حتما دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.

وی خاطر نشان کرد: از روز نخست بازگشایی مدارس، بازرسی هایی به صورت مستمر از مدارس صورت می گیرد و هر مدرسه ای پروتکل های بهداشتی را رعایت نکند، تعطیل می شود.

انتهای پیام/