حجت الاسلام و المسلمین سپهوند امام جمعه با همراهی محمود جمالی مدیر آموزش و پرورش ازنا از پروژه های عمرانی این اداره بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای این پروژه ها قرار گرفت.

به گزارش ازناخبر ، محمود جمالی هدف ازاین بازدیدها را قرار گرفتن در جریان روند پیشرفت فیزیکی پروژه های نیمه تمام وبررسی مسائل و مشکلات آموزش و پرورش بیان نمود و افزود امیدواریم که با بررسی مشکلات و نواقص نسبت به رفع آنها اقدام شود.

وی اظهار امیدواری نمود، با تسریع در اجرای این پروژه های عمرانی شاهد تحولاتی شگرف در سطح آموزش و پرورش بوده و شاهد رفاه و آسایش دانش آموزان بیش از پیش باشیم.

حجت الاسلام سپهوند نیز در این بازدیدها با تقدیر از اقدامات صورت گرفته بر ادامه فعالیتهای عمرانی آموزش پرورش و خدمات رسانی به مردم شهرستان ازنا تاکید نمود.

ایشان اهتمام به امر مدرسه سازی را بسیار ارزشمند خواند و افزود: مدرسه سازی یک امر خدا پسندانه است که باعث ارتقاء سطح فرهنگ و سواد جامعه شده و ثوابی اخروی و دنیوی را به همراه دارد.

امام جمعه ازنا ملاک ارزش گذاری کارهای خیر را رضایت الهی دانست و تصریح کرد: خدمت به مردم از برترین عبادت ها و ذخیره ارزشمندی برای آخرت است و مدرسه سازی از جمله کارهای ارزشمند و ماندگار برای نسل های آینده است.

لازم به ذکر است در این بازدید از پروژه های حوزه شهری آموزش و پرورش شامل: پروژه ۹ کلاسه کوی امام علی (ع)، پروژه ۱۲ کلاسه خیابان ۲۰ متری شاهد و پروژه ۹ کلاسه خیابان ۳۵ متری، بازدید بعمل آمد.

انتهای پیام /