رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان ازنا با امام جمعه حجت الاسلام سپهوند دیدار کردند.

به گزارش ازنا خبر؛ به مناسبت هفته تربیت بدنی، مجتبی نوری ریاست اداره ورزش و جوانان به همراه مسئول هیئت های ورزشی و جمعی از پرسنل این اداره، با حجت الاسلام و المسلمین سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا دیدار نمودند.

در ابتدای این دیدار نوری ریاست ورزش و جوانان شهرستان، ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و تشکر و قدردانی از امام جمعه ازنا به سبب اهتمام و توجه ویژه ایشان به ورزش و ورزشکاران شهرستان ازنا، با ارائه گزارشی از عملکرد این اداره، برنامه های آینده این حوزه را نیز ارائه نمود.

وی بر توانمندی و امید به آینده ورزش شهرستان، تاکید نمود و افزود: با برنامه ها و حمایت هایی که از رشته های ورزشی در شهرستان انجام می دهیم، قطعاً شاهد ثمرات مثبتی در آینده نزدیک خواهیم بود و هم اکنون نیز شاهد قهرمانی و مقام های کشوری و بین المللی ورزشکاران زیادی از شهر می باشیم که حاکی از گسترش روز افزون ورزش در ازناست.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سپهوند امام جمعه محترم شهرستان ازنا نیز ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های صورت گرفته در حوزه ورزش و جوانان شهرستان، و تشکر از آقای نوری رییس اداره ورزش و جوانان، بر حمایت همه‌جانبه از ورزشکاران تاکید کرد و افزود: توسعه ورزش همگانی، ساماندهی مناسب هیئت های ورزشی و ورزشکاران و فعالیت در بخش های فرهنگی و امور جوانان را جزء مسائل مهمی دانست که نیاز به توجه بیشتر دارد.

امام جمعه ازنا در این نشست بیان داشت: در روایات متعددی آمده است که عقل سالم در بدن سالم جای دارد و حتی پیامبران و امامان ما نیز در زندگی خود ورزش می‌ کردند.

ایشان با اشاره به مقام های ورزشکاران ازنایی در مسابقات کشوری و بین المللی، گفت: خوشبختانه استعداد های خوبی در بین ورزشکاران ازنایی داریم که برخی از آنها دارای مقام های کشوری و جهانی هستند و این خود عملکرد مثبت برای اداره ورزش و امور جوانان و نیز حاکی از علاقه فراوان جوانان شهرستان به امر ورزش محسوب می شود.

وی در پایان خواستار تقویت ارتباط بیشتر بین ورزش و نماز و فریضه های دینی به خصوص در حین انجام مسابقات و جشنواره های ورزشی شد.

انتهای پیام /