به مناسبت هفته نیروی انتظامی، سبزپوشان ناجا با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام سپهوند دیدار کردند.

به گزارش ازنا خبر ؛ به مناسبت هفته ناجا، سرهنگ حمید نجفی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ازنا، و به همراه جمعی از کارکنان و حجت الاسلام گودرزی مسئول عقیدتی سیاسی ، با حجت الاسلام سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام سپهوند در سخنانی ضمن تبریک هفته ناجا به سبزپوشان خدوم و ایثارگر نیروی انتظامی، از مجاهدت ها و تلاش های شبانه روزی ناجا تشکر کرد و گفت: نیروی انتظامی با توجه به گستردگی درماموریت های مختلف، دارای جایگاه ویژه و قابل توجهی در کشور بوده و تاثیر بسزایی در استحکام و اقتدار انقلاب اسلامی ایفا می کند.

امام جمعه ازنا با بیان اینکه با همت و تلاش شبانه روزی پلیس، مردم هر لحظه احساس امنیت و آرامش دارند، اذعان کرد: کارنامه درخشان شما در همه صحنه ها از جمله: کنترل و حراست از مرزهای کشور، برخورد با مفاسد اقتصادی، جرائم فضای مجازی و کنترل قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در شهرها و راه های کشور، قابل مشاهده و محسوس است.

ایشان ایران اسلامی را ازامن‌ ترین کشور‌های منطقه برشمرد و اظهارداشت: همین اقتدار نیرو‌های مسلح است که جلوی شرارت دشمن را می‌گیرد و این تلاش شبانه روزی که با مجاهدت نیرو‌های نظامی و انتظامی شکل گرفته، باعث شده تا ایران به امن‌ ترین کشور در منطقه تبدیل شود.

وی در پایان از فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان ازنا در تامین نظم و امنیت در شهرستان و مبارزه با جرائم، تشکر و قدردانی نمود.

انتهای پیام/