حجت‌الاسلام بنیادی مدیریت حوزه علمیه امام صادق (ع) ازنا در پیامی گفت: رئیس جمهور نادان و جاهل فرانسه با اظهارات نابخردانه خود در اهانت به ساحت مقدس حضرت محمد مصطفی ( صلی الله علیه و آله) زمینه اتحاد پیروان این رسول مهربانی را فراهم آورد تا مردم دنیا او را بهتر بشناسند

به گزارش ازنا خبر، حجت السلام بنیادی مدیریت حوزه علمیه امام صادق علیه السلام شهرستان ازنا و طلاب این حوزه در محکومیت توهین و اقدام سخیف رئیس جمهور فرانسه در هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) پیامی را صادر کردند.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

((نام احمد نام جمله اولیاست ))

بسی جای شگفتی است

کشوری که صدای آزادی و حقوق بشرش گوش فلک را کر کرده با اهانت به اسطوره اخلاق و دانش معنویت و تمام فضلیت های انسانی و الهی چگونه به دره جاهلیت سقوط می‌کند.

پیام پیامبر اعظم و رسول رحمت تکمیل مکارم اخلاق است .

دستاورد او یعنی کتاب قران ؛ مملو از معارف ناب اخلاقی و انسانی و الهی است و تصدیق پیامبران قبل از خویش است. او دستور یافت که با مردم سخن خوب بگوید و خوب سخن بگوید و به جاهلان « سلام» بگوید و از آنان اعراض کند .
جاهلیت مدرن و طبل تو خالی تمدن غرب به استقبال شنیدن پیام پیامبر آسمانی خواهد رفت.

همانگونه که جاهلیت دوران او نتوانست او را تحمل کند و به او اهانت کرد، ولی نور خورشید او آنچنان تابان شد که فروغ تابناکش زمین و زمان را در نوردید. امروز جهان تشنه معارف ناب و اخلاق آسمانی اوست.

فرزندش مهدی که همنام اوست خواهد آمد و اخلاق اورا به نمایش خواهد گذاشت. و جهان را پر از عدالت خواهدکرد.

رییس جمهور نادان و جاهل فرانسه با اظهارات نابخردانه خود در اهانت به ساحت مقدس حضرت محمد مصطفی ( صلی الله علیه و آله) زمینه اتحاد پیروان این رسول مهربانی را فراهم آورد تا مردم دنیا او را بهتر بشناسند.

« عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد».


عمل زشت و ناجوانمردانه روزنامه های فرانسوی و رییس جمهور مفلوک آن را شدیداً محکوم کرده ؛ امیدواریم مسلمانان غیور؛ در سراسر جهان با وحدت و اتحاد و انسجام خود درس عبرتی به آنان بدهند که به یادگار مانده و به خود جرأت تکرار ندهند.

مدیریت ، اساتید و طلاب حوزه علمیه امام صادق علیه السلام شهرستان ازنا

انتهای پیام /