مهدی نیکدل گفت : مقاومت و ایستادگی در مقابل مستکبران تنها راه سعادت و رستگاریست

مهدی نیکدل در گفتگو با خبرنگار ازنا خبر ضمن تبریک روز نوجوان و آغاز هفته بسیج دانش آموزی و گرامیداشت یاد و خاطره ۳۶هزار شهید دانش آموزی کشوری و ۶۱ شهید شهرستان ازنا اظهارداشت : امام خامنه ای (مدظله العالی) میفرمایند: ” سیزدهم آبانماه در حقیقت به معنای واقعی کلمه ، یکی از ایام الله است “
یقیناً جبهه حق و باطل از ابتدای خلقت آدم ابوالبشر تاکنون وجود داشته و فراعنه و نمرودیان و ابو سفیانها و ابن زیادها در مقابل حق و حقیقت جبهه گرفته اندو با زورگویی موجبات ظلم و ستم بر مردم جهان را رقم زده اند .

مسئول بسیج دانش آموزی ازنا عنوان کرد : امروزه نیز استکبارجهانی به سرکردگی آمریکا جنایتکار ادامه دهنده راه و نمونه‌ای از همان یزیدیان و مستکبران هستند که مقاومت و ایستادگی در مقابل آن‌ها تنها راه سعادت و رستگاری است.

وی افزود: ما برآن شدیم که با استعانت از خداوند متعال و تبعیت محض از ولایت مطلقه فقیه در راستای صیانت از انقلاب اسلامی و سربلندی به ملت عزیز ایران اسلامی و مقابله با کفر و الحاد جهانی نسبت به امر تربیت جوانان انقلابی تلاش مضاعف داشته باشیم.

مسئول بسیج دانش آموزی ازنا تصریح کرد : بسیج دانش آموزی یکی از شاخه‌های پرثمر شجره طیبه بسیج است که طی سالهای اخیر در جهت کادرسازی و تربیت نیروهای جوان انقلابی پایه کار بوده و اقدام به انجام فعالیت‌های مختلف فرهنگی، تربیتی ، علمی ، بصیرتی، اجتماعی و جهادی نموده است .

وی گفت : سیزده آبان نماد ایثار و فداکاری شهیدان عزیز دانشجو و دانش آموز است که در مقابل تجاوز و چپاول ابر قدرتها از خود ایستادگی نشان دادند و سنگفرش خیابانها را از خون خود رنگین ساختند.
دانش آموزان این نو نهالان نهضت اسلامی امام خمینی (ره) که از اولین روزهای مبارزه به میدان آمده بودند آنچنان در این راه پایمردی و ایستادگی کردند که با تقدیم ۳۶ هزار شهید دشمن را از تجاوز و  زیاده خواهی مأیوس کردند .

مسئول بسیج دانش آموزی ازنا خاطرنشان کرد: باید از تمام ظرفیت های خود برای دفاع از ارزش ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کنیم و با حضور در عرصه های سازندگی کشور و به تبعیت از دین مبین اسلام و پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی و همگام با ملت شهید پرور ایران دفاع از مظلومین را سر لوحه زندگی خود قرار داده و بنیه علمی خود را  تقویت و با فتح قله های علمی دنیا را نیازمند علمی و دینی خود کنیم.

نیکدل در پایان به بیان برنامه های بسیج دانش آموزی در هفته بسیج دانش اموزی پرداخت و عنوان کرد : از عمده ترین اقدامات فعالیت های بسیج دانش آموزی شهرستان ازنا در هفته بسیج دانش آموزی سال ۹۹ می توان به برگزاری مسابقات مختلف بصیرتی ، هنری و فرهنگی در فضای مجازی ، برگزاری نمایشگاه استکبار ستیزی در سطح شهرستان و اجرای گروه سرود خیابانی توسط دانش آموزان بسیجی در سطح شهرستان اشاره کرد.

انتهای پیام /