حجت‌الاسلام بنیادی مدیریت حوزه علمیه امام صادق (ع) ازنا در پیامی گفت:کتاب فهرست جنایات استکبار جهانی خصوصا آمریکای خبیث علیه انقلاب اسلامی ایران هر روز قطورتر می شود

  

به گزارش ازنا خبر، حجت السلام بنیادی مدیریت حوزه علمیه امام صادق علیه السلام شهرستان ازنا ، اساتید و طلاب این حوزه به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و ۱۳ آبان پیامی را صادر کردند.

به گزارش ازنا خبر ، متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

((۱۳آبان ماه یوم الله ))

ملت آزاده ایران به پیروی از سید شهیدان احرار عالم حضرت حسین بن علی علیه السلام در برابر استکبار جهانی خواهد ایستاد.

سرور آزادگان جهان فرمود:

«موت فی عز خیر من حیاه فی ذل »
مرگ با عزت بهتر زندگی با ذلت است
«بزرگ فلسفه قتل شاه دین این است
که مرگ‌ سرخ به از زندگی ننگین است»

کتاب فهرست جنایات استکبار جهانی خصوصا آمریکای خبیث علیه انقلاب اسلامی ایران هر روز قطورتر می شود..

از کودتای ۲۸ مرداد و تشکیل ساواک و چپاول اموال مردم ایران وشهادت دانشجویان ودانش آموزان مظلوم و تبدیل سفارتخانه به لانه جاسوسی و تحریک و پشتیبانی صدام ملعون در جنگ تحمیلی هشت ساله و تحویل اطلاعات های آواکس به صدام برای بمباران نیروهای رزمنده ی ایران و حمله به کشتی ها و سکوهای نفتی ایران و سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران در فضای خلیج‌فارس و…

تا تشکیل داعش و ترور دانشمندان هسته‌ای وتهدید های نظامی و گزینه های روی میز و تحریم های ظالمانه ی اقتصادی و دارویی و همه جانبه و….
و سرانجام تا شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی وخط و نشان های جدید ریئس‌جمهور پلید و رذل آمریکا و نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا؛ و اهانت مجله فرانسوی و رئیس جمهور مفلوک فرانسه به ساحت قدسی پیامبر اعظم و..
جنایت‌ها یی است که هر روز به فهرست این جنایت‌ها افزوده می‌شود.

روز ۱۳ آبان ماه سالروز تبعید امام خمینی به ترکیه و روز تسخیر لانه جاسوسی ( انقلاب دوم) و سالروز شهادت دانش‌آموزان را روز مبارزه با استکبار نامیده شده است.

با توجه به جنایات و توطئه های هر روزه این جرثومه های فساد و نظام سلطه
اگر تمام روزهای سال را به نام روز مبارزه با استکبار بنامیم جا دارد.

آن پیر مراد یعنی حضرت روح‌الله رضوان الله تعالی علیه چه حکیمانه و خردمندانه آمریکا را «شیطان بزرگ » نامید. آری باید هر روز و هر لحظه به فرمان آن روح خدا بر علیه این شیطان فریاد زد « هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید»

ملت قهرمان ایران در ایام میلاد خجسته رسول رحمت ( صلی الله علیه و آله) و هفته وحدت و با توجه به آموزه‌های قرآن و اسلام و اهلبیت عصمت و طهارت و رهبری حکیم فرزانه مقام معظم رهبری تا آخرین لحظه در برابر استکبار جهانی ایستادگی خواهد کرد تا پوزه آن را به خاک خواهد مالید.

الله اکبر آمریکا الشیطان الاکبر

مدیریت ، اساتید و طلاب حوزه علمیه امام صادق علیه السلام شهرستان ازنا

انتهای پیام /