رئیس اداره صنعت معدن تجارت ازنا از تداوم اجرای طرح ویژه تشدید نظارت و تنظیم بازار برواحدهای صنفی در این شهرستان، باهدف ایجاد ثبات در نرخ گذاری و تأمین امنیت اقتصادی و حضور مسمتر بازرسان در راستای رعایت پروتکل های مبارزه با کرونا در بازار این شهرستان خبر داد.

حمیدرضاقلیان در گفتگو با خبرنگار ازنا خبر،در خصوص تشدید نظارت براصناف و بازار ازنا اظهار داشت:براساس مصوبات ستاد کرونا شهرستان ازنادرروز گذشته از واحد های خبازی آرایشگاه ها قهوه خانه ها طی گشت مشترک بازدید و بازرسی بعمل آمد.

رئیس اداره صمت عنوان کرد:در این خلال تعداد ۱۵ واحد خبازی بازرسی و ۵ واحد بعلت عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی جریمه شدند و واحد هایی که نسبت به رعایت بهداشت کرونا بی‌توجه باشند برخورد جدی و قانونی در قبال آنان نیز صورت می‌گیرد.

وی بیان کرد:همچنین باتوجه به شرایط بحرانی شهرستان، نظارت بر فعالیت اصناف و بازار به صورت مستمر با همکاری اتاق اصناف، اماکن، شبکه بهداشت و درمان، فرمانداری و نیروی انتظامی به جدیت اعمال می شود.

قلیان گفت:در بازرسی جداگانه دیگر با اخطار کتبی به کلیه گلفروشان اعلام گردید از تزیین ماشین عروس خودداری در غیر اینصورت واحد صنفی متخلف پلمپ خواهد گردید.

انتهای پیام/