امیر علی حیدر امیری گفت :اسرائیل تامین کننده منافع آمریکاست

به گزارش ازناخبر امیر علی حیدر امیری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به افول آمریکا اظهار داشت: در دنیا ابرقدرتهای زیادی بودند اما امروز آمریکا که روزگاری ابرقدرت بود، افولش شروع شده و در سراشیبی نابودی قرار گرفته است.

وی افزود: آمریکا نمی خواهد کسی با او مخالفت کند، هدفش حکومت بر دنیاست و هر کسی در برابر این قدرت مقاومت کند یا باید تحریم شود یا از بین برود چرا که هدفش تسلیم کردن ملت هاست.

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: برخی از کشورها تسلیم آمریکا شدند و آمریکا با کشورهایی که تسلیم او هستند به گونه ای رفتار می کند که به نفع خودش باشد و بر کشوری که تحت سلطه خود درآورده است، می تازد.

اسرائیل، تامین کننده منافع آمریکاست

امیری گفت: عده ای هستند که غربی فکر می کنند و فکر و ذهنشان غربی است، اسرائیل را انگلستان ایجاد کرد و امروز اسرائیل نماینده فرهنگ غرب در خاورمیانه و تامین کننده منافع آمریکاست، امروز آمریکا عده ای یهودی را جمع کرده و رژیم جعلی اسرائیل را ایجاد کرده است.

وی بیان کرد: آمریکا کشوری جعلی به نام اسرائیل درست کرد که این کشور، تامین کننده منافع غرب در این منطقه است و آمریکا سالانه میلیاردها دلار به اسرائیل کمک می کند و اگر این کمک ها نباشد اسرائیل از هم می پاشد.

تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: چهار دهه پیش ملت ایران بیدار شد و گفتند نمی خواهیم آمریکا منافع ما را ببرد، ملت ایران انقلاب کردند، انقلابی ایجاد شد که وابستگی به غرب و شرق ندارد بلکه تمدن اسلامی هستیم.

تلاش غرب برای تفرقه افکنی در بین مسلمانان

امیری با بیان اینکه غرب به دنبال ایجاد تفرقه افکنی بین مسلمانان است افزود: یک چهارم کره زمین مسلمان است و غرب بین این مسلمانان تفرقه ایجاد کرده است تا جایی که امروز به نام دین، از سراسر دنیا و ۸۴ کشور، عده ای قاتل و جنایتکار را در قالب داعش ایجاد کردند و انواع جنایت را انجام می دهند.

وی با اشاره به این که اسلام یک دین نجات بخش است بیان کرد: دشمن به خوبی فهمیده که اتحاد مسلمانان سبب می شود هیچ قدرتی توان مقابله با اسلام را نداشته باشد، زمانی پیامبر(ص) یک نفر بود و دین اسلام را گسترش داد اما امروز اتحاد مسلمانان و اسلام ناب محمدی در دنیا پیاده می شود تا جایی که هیچ ابرقدرتی نمی تواند مانعی ایجاد کند.

تحلیلگر مسائل سیاسی اظهار داشت: اسلام، ملت ها را بیدار می کند و نمی گذارد ظلمی پایدار بماند لذا دشمن اقدام به تفرقه افکنی می کند اما جمهوری اسلامی به دنبال وحدت مسلمانان است.

ایستادگی در برابر ظلم زمانه با تاسی از امام حسین(ع)

امیری خاطرنشان کرد: بسیاری از حکومت های کشورها وابسته به غرب هستند و خیلی از پادشاهان دنیا اینگونه است که اینها رژیم های دست نشانده آمریکا هستند اما ملت ایران با تاسی از امام حسین(ع) بر علیه ظلم زمانه قیام کرد و راه امام حسین(ع) را انتخاب کردیم و در برابر ظلم ایستادیم.

وی عنوان کرد: آمریکا کشورهای دنیا را بسیج کرده و جنگ اقتصادی، فرهنگی و علمی را علیه ایران آغاز کرد اما تفکر اسلامی سبب شده تا دنیا بیدار شود، امروز جمهوری اسلامی ملت های دنیا را آگاه و بیدار می کند و حشدالشعبی در عراق، نیروهای مقاومت در کشورهای سوریه و لبنان ایجاد شده و قدرتی را ایجاد کردند که اسرائیل جرات نفس کشیدن ندارد.

تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به توان موشکی ایران گفت: امروز ۳۷ نوع موشک در کشور ساخته شده که نشان از توان، قدرت و همچنین پیشرفت جمهوری اسلامی ایران و این بخش دارد.

تفکر جبهه مقاومت و سردار سلیمانی، داعش را نابود کرد

امیری با تاکید بر این که تمدن اسلامی را احیا می کنیم و منادی وحدت هستیم افزود: تمدنی با هدف نجات مسلمان، هدف اصلی است و امام زمانی را داریم که در زمان خودش ظهور می کند، دنیا را پر از عدل و داد می کند و ما مقدرات ظهور را فراهم می کنیم.

وی تصریح کرد: غرب با تحریم تلاش می کند تا به اهداف خود برسد و آمریکا دنیا را به نام ایران می ترساند چرا که نان آنها در آشوب و جنگ است.

تحلیلگر مسائل سیاسی خاطر نشان کرد: تفکر جبهه مقاومت، داعش را نابود کرد و امروزه مبارزه بین مقاومت و آمریکا شکل گرفته اما ملت ها در حال بیداری هستند، غرب، شخصیت های جمهوری اسلامی را به انوع دروغ و تهمت در ذهن مردم تخریب می کند و هزاران کانال دارد که مردم را از اسلام دور کنند.

امیری اظهار داشت: دشمن، دین های مختلفی ایجاد کرده و امام زمان دروغین ایجاد کردند و در واقع با امامان در فضای مجازی مبارزه می کنند.

تلاش دشمن برای دین زدایی

وی وجود ۱۸۴ شبکه به زبان فارسی را اقدامی برای دین زدایی برشمرد و گفت: غرب این شبکه ها را برای دین زدایی ایجاد کرد و میلیاردها دلار هزینه می کنند و می خواهند تفکر خود را در کشورهای اسلامی پخش کنند از جمله تروج فساد و بی بند و باری که هدف دشمن است.

تحلیلگر مسائل سیاسی اظهار داشت: گرانی و تورم و مشکلات امروز، ادامه نقشه دشمن است اما ایستادگی ملت ایران دشمن را مایوس می کند.

امیری عنوان کرد: انقلاب اسلامی یعنی مقدمه انقلاب مهدی(عج)، امروز جمهوری اسلامی در اوج ترقی و پیشرفت قرار دارد و هر کسی امروز در راه جمهوری بردارد قدم بردارد بدون اجر و ثواب نیست.

وی بیان کرد: آمریکا در سراشیبی است و انقلاب اسلامی ایران، امید جهان اسلام می باشد که بارقه امید را در دل مستضعفان دنیا ایجاد کرده و رهبر ما رهبر تمام ستمدیدگان و ملت های بیدار است و رهبری این پرچم را به دست امام زمان(عج) می دهد.

تحلیلگر مسائل سیاسی افزود: نظامیان کشور، سربازان ولایت هستند که راه شهادت را انتخاب کردند و گوش به فرمان رهبری تا انقلاب حضرت مهدی(عج) در صحنه حضور داریم.

انتهای پیام/