منوچهر اسبکوه گفت :تشدید نظارت بر بازار مرغ لرستان صورت می پذیرد

به گزارش ازناخبر منوچهر اسبکوه در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا و موج جدید بیماری، رعایت دستوالعمل های بهداشتی بیش از پیش لازم است که در این راستا مجدد به همه اصناف اعلام شده که دستوالعمل های بهداشتی را رعایت نمایند.

وی افزود: با توجه به روزهای پایانی سال و خرید مایحتاج مردم، نیاز است که پروتکل های بهداشتی به صورت جدی رعایت شود تا شیوع بیماری کاهش یابد که در این راستا به صورت مستمر بر اصناف نظارت می شود.

رئیس اتاق اصناف لرستان با اشاره به اینکه بیش از ۹۰ درصد اصناف در استان دستوالعمل های بهداشتی را رعایت می کنند تصریح کرد: در لرستان حدود ۱۰ درصد اصناف پروتکل ها را رعایت نمی کنند که بیشتر اصنافی هستند که فاقد پروانه بوده و در این راستا اخطارهای لازم داده شده است.

اسبکوه خاطر نشان کرد: گشت های مشترکی روزانه در بازار فعالیت می کنند و در صورت مشاهده هر گونه گرانفروشی، کم فروشی، تخلفات بهداشتی اخطارهای لازم داده می شود و برخورد صورت می گیرد.

وی با اشاره به تشدید نظارت بر بازار مرغ لرستان بیان کرد: هماهنگی های لازم برای جلوگیری از خروج مرغ از استان و نظارت در این بازار صورت گرفته که مشکلات در این راستا کاهش یابد.

انتهای پیام/