نادرهمتی گفت: 2 پروژه خیر ساز در ازنا به بهره برداری رسید.

به گزارش ازناخبر ، نادر همتی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: به همت خیرین، دو پروژه icu بخش قلب بیمارستان امام علی(ع) و یک پروژه دیگر در بخش اورژانس همین بیمارستان با هزینه ۵۰۰ میلون تومان افتتاح شد.

وی افزود: همچنین یکی از خیرین با اهدای ۲۰۰ میلیون تومان برای بلوک زایمانی در بیمارستان شهرستان ازنا اقدام کرد.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت لرستان با اشاره به اینکه هفت پروژه خیر ساز در دست اقدام است، عنوان کرد: این پروژه ها در شهرستان های بروجرد، الیگودرز، دورود، ازنا، الشتر و بروجرد در دست ساخت بوده که درصد پیشرفت آنها متفاوت است ولی خیرین برای تکمیل این پروژه ها همکاری لازم را دارند.

همتی تصریح کرد: طی روزهای اخیر نیز بخش دیالیز بیمارستان الشتر توسط یکی از خیرین با هزینه ۴۰۰ میلیون تومان افتتاح شد که این پروژه ظرف مدت سه ماه آماده بهره برداری شد.

وی با اشاره به کمک خیرین در ایام کرونا، خاطرنشان کرد: با شیوع کرونا خیرین در راستای کمک مومنانه و تهیه و توزیع بسته های معیشتی اقدامات بسیاری انجام داده اند که توزیع ۲۰۰ میلیون بسته معیشتی در بین نیازمندان یکی از اقدامات خیرین سلامت طی چند روز گذشته بوده است.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت لرستان خاطرنشان کرد: محموله دیگری از کمک های خیرین سلامت نیز به زودی در بین نیازمندان توزیع می شود.

انتهای پیام/