علی فرهادی گفت :موردی از کرونای انگلیسی در لرستان مشاهده نشده است.

به گزارش ازناخبر ؛ علی فرهادی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: طی هفته های اخیر میزان ابتلا به کرونا افزایش یافته ولی تاکنون موردی از کرونای انگلیسی در استان مشاهده نشده است.

وی افزود: با توجه به اینکه روزانه نمونه های زیادی تست گرفته می شود اما تاکنون نمونه ای که ابتلا به کرونای انگلیسی را تایید کند، وجود نداشته است.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان تصریح کرد: تاکنون ۶۷ هزار و ۲۸۵ نفر در استان لرستان به کرونا مبتلا شده و هزار و ۳۴۸ نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند.

فرهادی عنوان کرد: هم اکنون حدود ۱۵۰ نفر در بیمارستان های لرستان بستری هستند که نیاز است برای جلوگیری از ورود و شیوع ویروس کرونای انگلیسی پروتکل های بهداشتی به دقت رعایت شود.

وی با تاکید بر عدم حضور در مکان های شلوغ و پرازدحام گفت: با توجه به روزهای پایانی سال به همه شهروندان توصیه می شود از حضور در مراکز شلوغ و پرجمعیت خودداری کنند و حتما استفاده از ماسک را در بیرون از منزل مورد توجه قرار دهند.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهار داشت: با رعایت نکات بهداشتی و دستورالعمل ها می توان از شیوع بیشتر بیماری و پیک جدید جلوگیری کرد.

انتهای پیام/