چغلوند گفت: با توجه به شرایط کرونا ورود و خروج از دو شهر نارنجی استان لرستان ممنوع است.

به گزارش ازنا خبر ؛ سرهنگ مرتضی چغلوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: بر اساس تصمیمات ستاد مقابله با کرونا اقدامات و محدودیت هایی برای تردد خودروها در نظر گرفته شده که با توجه به وضعیت نارنجی دو شهر دورود و پلدختر، ورود و خروج به این شهرها ممنوع است.

وی افزود: در صورت عدم رعایت و اجرای قانون در این راستا، ۵۰۰ هزار تومان جریمه برای این خودروها در نظر گرفته شده که ضروری است همه رانندگان با توجه شرایط شیوع بیماری از تردد در این شهرها خودداری نمایند. 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت بسیاری از شهرهای استان زرد رنگ می باشد اما در صورتی که این شهرها تغییر رنگ داشته باشند و از زرد به نارنجی تبدیل شوند، همه خودروهای غیر بومی در این شهرها موظف هستند ظرف مدت ۷۲ ساعت اقدام به خروج از شهر کنند. 

چغلوند عنوان کرد: همچنین تردد خودروها از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد در سطح شهر ممنوع است و برای این خودروهایی که در این ساعت تردد کنند جریمه ۲۰۰ هزار تومانی اعمال خواهد شد. 

وی با اشاره به آخرین پنج شنبه سال گفت: طبق مصوبات و تصمیم ستاد کرونا، تردد در آرامستانها ممنوع است که فردا مسیرهای منتهی به آرامستان های همه استان مسدود می شود البته از فاصله بسیار دور این مسیرها با مانع فیزیکی بسته می شوند و اجازه تردد داده نخواهد شد. 

انتهای پیام/