اختصاص اعتبار ۳۲ هزار میلیارد تومانی مجلس برای ایجاد اشتغال/افزایش تولید و بهره وری نیازمند حمایت استابراهیمی گفت: برداشتن موانع دست و پاگیر به تولید کمک شایانی می کند و باید شرایط را برای سرمایه گذاری، تولید و اشتغال فراهم کرد.

به گزارش ازناخبر؛ یحیی ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: شعار امسال توسط مقام معظم رهبری، تاکید بر تولید و رفع موانع و پشتیبانی از تولید است که رونق تولید و حرکت در مسیر مورد نیاز با حمایت و رفع موانع به نتیجه می رسد.

وی افزود: در برخی از موارد افرادی تمایل به سرمایه گذاری دارند اما آنقدر موانع مختلف وجود دارد که این سرمایه گذاران کلا از اقدام مورد نظر پشیمان می شوند که با توجه به تاکید رهبری لازم است موانع دست و پاگیر برای سرمایه گذاری و تولید برداشته شود.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان تصریح کرد: امسال مجلس ۳۲ هزار میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال با اولویت استان های با آمار بیکاری بالا و محروم در نظر گرفته که انتظار می رود با این رقم اعتبار و با حمایت های لازم و مانع زدایی ها، تولید رونق مضاعفی داشته باشد و بتوان اشتغال های زیادی را برای افراد جویای کار فراهم کرد.

ابراهیمی عنوان کرد: در کشور ظرفیت ها و پتانسیل های زیادی وجود دارد که می توان از این میزان اعتبار براساس زیر ساخت ها در حوزه کشاورزی و صنعت با هدف ایجاد اشتغال و تولید استفاده کرد.

وی گفت: نامگذاری شعار سال با عنوان تولید، نشانگر اهمیت این موضوع در کشور است که همه باید برای تحقق شعار سال تلاش نمایند.

انتهای پیام/