گودرزی با اشاره به اینکه نباید سرنوشت کشور را به مذاکرات پیوند زد، گفت: تیم مذاکره کننده و دولت، واقعیت را به مردم بگویند چرا که آمریکا به دنبال تعلیق تحریم ها برای گرفتن امتیاز است در حالی که حرف نظام این است که تحریم ها باید به کلی لغو و راستی آزمایی صورت گیرد.

به گزارش ازناخبر ؛ عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: تجریه و حافظه تاریخی ملت ایران نشان می دهد که آمریکا هیچگاه با ما رو راست نبوده و نیست و مذاکرات آنها مبتنی بر صداقت نبوده است بلکه آمریکا به دنبال باج گیری و امتیاز گیری بیشتر است.

وی افزود: در توافق برجام هم دیدیم که تغییری در اقتصاد و معیشت مردم رخ نداد بلکه معیشت مردم به چالش کشیده شد و در واقع مشکلات امروز حاصل گره زدن زلف اقتصاد به برجام و تحریم هاست، در حالی که توافق برای این بود که تحریم ها رفع شود اما نه تنها تحریمی لغو نشد بلکه تحریم های جدیدی وضع شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نباید سرنوشت کشور را به مذاکرات پیوند زد، عنوان کرد: تیم مذاکره کننده و دولت، واقعیت را به مردم بگویند چرا که آمریکا به دنبال تعلیق تحریم ها برای گرفتن امتیاز است در حالی که حرف نظام این است که تحریم ها باید به کلی لغو و راستی آزمایی صورت گیرد.

گودرزی با بیان اینکه باید از تجربیات خودمان در این راستا استفاده نماییم، گفت: تلاش برای اطاله مذاکره، گرفتن امتیاز است و آمریکا تلاش دارد تا دامنه مذاکرات را توسعه دهد و در حوزه های موشکی، دفاعی و سایر بخش ها به دنبال محدودیت بیشتر ملت ایران و جلوگیری از پیشرفت ها است.

وی بیان کرد: آدرس غلط دادن به مردم، جفا در حق ملت بوده و لازم است دولتمردان با صداقت صحبت کنند و واقعیت ها بازگو شود.

عضو هیات رئیسه فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: راه پیشرفت کشور، اتکا به ظرفیت های داخلی است و نباید به خارج از کشور چشم دوخت و البته در انتخابات پیش رو نیز چنانچه دو قطبی وجود داشته باشد دوقطبی مذاکره و عدم مذاکره نیست بلکه دوقطبی واقعی احیای ظرفیت های داخلی و تولید ثروت و تعطیلی ظرفیت ها و تولید فقر در کشور است.

انتهای پیام/