اولین نشست خبری مرتضی آذرخوش رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ازنا و صادقی از کارشناسان این اداره ، به منظور بیان عملکرد و اقدامات صورت گرفته مرتبط با این اداره و ارائه توضیحات مورد نیاز در دفتر رئیس اداره ورزش و جوانان ازنا با اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش ازناخبر در ابتدای این نشست مرتضی آذرخوش ضمن تقدیر از حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه و عرض خیر مقدم به توضیحاتی در ارتباط با برگزاری و هدف این نشست ها که در راستای ارتقای سطح خدمات رسانی بهتر به مردم می باشد ارائه کرد

رئیس اداره ورزش و جوانان ازنا به بیان ارائه اقدامات انجام شده توسط اداره ورزش و جوانان و مجموعه هیات این اداره پرداخت و عنوان کرد: درست منتقل کردن اقدامات به مردم شهرستان به منظور آگاه سازی آحاد آنها از امکانات و خدمات موجود در سطح شهرستان ازنا مهم می باشد، و اهمیت این نشست ها با این هدف خاطرنشان شد.

در ادامه آذرخوش، به ارائه گزارشاتی و آمارهایی، از اقدامات انجام شده و در دست اقدام و در بخش زیر ساختهای ورزشی موجود پرداخت.

و در پایان اصحاب رسانه و خبرنگاران سوالات و موضوعاتی را در زمینه های مختلف ورزش شهرستان، نظیر سالن ها، تیم های ورزشی و زیر ساخت ها را مطرح کردن که رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ازنا با ارائه پاسخ و توضیحات لازم به بیان اقدامات انجام شده در زمینه های مختلف این حوزه پرداخت.

انتهای پیام /