سلاحورزی گفت: هر رای مردم در انتخابات، تیری به سینه دشمن است و با حضور در سنگر و صحنه انتخابات دشمن را ناامید خواهیم کرد.

به گزارش ازناخبر ؛ تهمینه سلاحورزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به لزوم حضور حداکثری در انتخابات اظهار داشت: حضور در انتخابات و رای دادن هر فرد علاوه بر اینکه یک تکلیف است، یک مسئولیت نیز محسوب می شود که بر عهده همه افراد واجد شرایط در کشور است.

وی افزود: امروز چشم همه دنیا به انتخابات است که ببینند حضور ملت ایران در پای صندوق های رای چگونه است، هرچه مشارکت مردم بیشتر باشد یاس دشمنان نیز بیشتر می شود.

داور بین المللی کشتی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران با مجاهدت ها و تلاش های بسیاری به پیروزی رسید و برای تدوام انقلاب شهدای زیادی در دوران دفاع مقدس جان خود را تقدیم کردند و همه ما وظیفه داریم که به انقلاب، خون شهدا و آرمانها پایبند باشیم.

سلاحورزی با اشاره به انتخاب اصلح عنوان کرد: علاوه بر حضور در انتخابات لازم است از بین نامزدهای انتخاباتی، فردی اصلح را انتخاب کرد تا بتواند وضعیت موجود را بهبود بخشد و برای حل مشکلات راهکار داشته باشد.

وی بیان کرد: هر فرد واجد شرایط یک حق رای دارد، یا می تواند در انتخابات مشارکت کند و رای خود را در صندوق بیندازد که این به نفع انقلاب اسلامی ایران و کشور است و اگر در انتخابات شرکت نکند به نفع دشمن است اما باید توجه داشت که هر رای که به صندوق انداخته می شود، تیری به سینه دشمن است.

داور بین المللی کشتی خاطرنشان کرد: ملت ایران در این سالها با حضور خود، اقتدار و انسجام را به دنیا نشان داده اند و این بار نیز در صحنه انتخابات حضور خواهند داشت و با حضور خود اعلام می کنند که اجازه دخالت به دشمن را نمی دهند و خودشان در تعیین سرنوشت کشور مشارکت می کنند.

سلاحورزی با بیان اینکه باید با آگاهی کامل در انتخابات شرکت کنیم، گفت: ملت ایران همیشه در سنگر و صحنه حضور داشته اند و با آگاهی کامل می توانیم یک انتخابات اصلح و درست داشته باشیم.

انتهای پیام/