در مراسمی با حضور امام جمعه ازنا و رئیس و معاون مالی ستادتوسعه و بازسازی عتبات عالیات استان،طی حکمی از سوی حقی پور آقای امراله حاجیوند به عنوان مسئول ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان ازنا معرفی شد .

در این مراسم که در دفتر امام جمعه ازنا برگزار شد ، حجت الاسلام والمسلمین سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا به قرائت حدیثی از پیامبر گرامی اسلام پرداخت و گفت: کشتی امام حسین (ع) هم سریعتر و هم وسیعتر است وبه لطف خداوند شما در این کشتی قرار دارید .

وی با بیان اینکه شهرستان ازنا با سابقه فرهنگی و مذهبی بالا نباید در مسائل عاشقی به اهل بیت (ع) کم بگذارد افزود : باید جایگاه اصلی شهرستان ازنا در علاقه و ارادت به اهل بیت (ع) و اهداء هدایا و نذورات به توسعه و بازسازی عتبات عالیات نشان داده شود .

امام جمعه ازنا گفت ؛ آقای حاجیوند از پیشکسوتان عرصه های مذهبی و فرهنگی است و عشقش به اهل بیت (ع) مشهود است و امیدواریم که با همدلی ، هماهنگی و تلاش شبانه روزی شاهد انجام ماموریت های محوله و نیز رشد همه جانبه در زمینه جمع آوری هدایا و نذورات مردم شهرستان ازنا باشیم .

آقای اصغر حقی پور رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان از حمایت های همه جانبه امام جمعه شهرستان ازنا تشکر کرده و گفت : ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات با همت و تلاش سرداردلها شهید حاج قاسم سلیمانی تشکیل شد .

وی گفت : عملیات اجرایی فاز اول توسعه حرم امام حسین (ع) به نام صحن حضرت زینب کبری (س) در حال اجراست و کلنگ فازدوم آن به نام صحن حضرت امام حسن مجتبی (ع) به زمین زده شده است .

در پایان این مراسم تربت و نگین انگشتری سنگ قبر امام حسین (ع) به امام جمعه شهرستان ازنا اهداء شد .