سرهنگ غلامرضا سالاروند گفت: طی عملیات از پیش تعیین شده ، انبار کود شیمیایی و محموله کود شیمیایی قاچاق توسط پاسداران اطلاعات سپاه ناحیه ازنا در این شهرستان کشف و پلمپ گردید .

سرهنگ غلامرضاسالاروند فرمانده سپاه ناحیه ازنا در گفتگو با ازناخبر اظهار داشت : طی عملیات از پیش تعیین شده ، انبار کود شیمیایی و محموله کود شیمیایی قاچاق توسط پاسداران اطلاعات سپاه ناحیه ازنا در این شهرستان کشف و پلمپ گردید .

وی افزود: در راستای کمبود کود شیمیایی در شهرستان ازنا و نیاز مبرم کشاورزان زحمتکش در این شهرستان یک انبار احتکار کود شیمیایی اوره کشف و محموله کود شیمیایی قاچاق به همت پاسداران اطلاعات سپاه ضبط شد، که این انبار و محموله شناسایی شده با هماهنگی دستگاه قضاو تعزیرات حکومتی کود های شیمیایی ضبط شده تحویل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ازنا گردید.

وی بیان کرد : محموله در یک سوله در اطراف شهر کشف گردید که ارزش ریالی آن بالغ بر یک میلیارد ریال برآورد شده است، که بر اساس حکم مقام عالی دستگاه قضایی این انبار پلمپ و پرونده تخلف، تشکیل و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

فرمانده سپاه ناحیه ازنا تصریح کرد: مجموعه سپاه با توجه به ماموریت های محوله در این حوزه ورود پیدا کرده است و با محتکرین و متخلفین در هر زمینه ای برخورد قاطع خواهیم داشت.