سرهنگ علي رشنو گفت: در لبيك به فرامین مقام معظم رهبری برای به صحنه آوردن کمک‌های مومنانه مردم در جهت حمایت از نيازمندان، فعالان فضاي مجازي بسيج لرستان باهمه توان پاي كار آمده اند.

به گزارش ازناخبر به نقل از سفیر افلاک ،سرهنگ دوم پاسدار علی رشنو در رابطه با اجرای رزمایش سراسری  #کمک_ مومنانه با اشاره به بیانات گهر رهبرمعظم انقلاب مبنی بر اینکه عدّه‌ای هستند که در این شرایط حقیقتاً زندگی‌شان بسختی قابل گذران است، مردمی که توانایی دارند بایستی در این زمینه فعّالیّت وسیعی را شروع کنند، اظهارداشت: قرارگاه فضای مجازی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش همدلی، مواسات و #کمک_مومنانه با هدف کمک به نیازمندان و مستمندان در آستانه ماه مبارک رمضان از ۲۲فروردین فعالیت خود را آغاز کرد.

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت فضای مجازی بسیج در راستای #کمکمومنانه گفت: پویش های مختلفی با عنوان #کمکمومنانه در بسترفضای مجازی  راه اندازی شد و از طریق اقدامات رسانه ای، جریان سازی و پست های تبلیغاتی از همه مردم شریف استان و خیران گرانقدر برای سهیم شدن در این امر خداپسندانه دعوت بعمل آمد.

به گفته سرهنگ رشنو اسلام دین برادری و انفاق و ایثار است حال که بخاطر کرونا معیشت بسیاری از هم وطنانمان اوضاع خوبی ندارد ان شالله با مواسات،همدلی و همراهی مردم بتوانیم ازاین  سختی هم عبور کنیم و با کمک همه دستگاه‌ها، نهادها، خیران و اقشار مردم  بتوانیم  به خانواده های نیازمند و افراد آسیب دیده از کرونا در ماه مبارک رمضان #کمک_مومنانه برسانیم.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج مرکز لرستان بیان کرد: قرارگاه فضای مجازی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در راستای اجرای این رزمایش سراسری از طریق تولید کلیپ، موشن، پوستر، عکس نوشته، خبر، گزارش تصویری، مصاحبه و … و انتشار در سایت های خبری وشبکه های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام و توئیتر نسبت به جریان سازی و اطلاع رسانی گسترده این امر مهم به منظور جمع آوری کمک های مردمی اقدام کرده است.

سرهنگ رشنو تصریح کرد: برای به صحنه آوردن #کمک‌های_مومنانه مردم در جهت حمایت از نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا همه نیروهای فعال در فضای مجازی بسیج استان  با همه توان پای کار آمده اند.

وی خاطرنشان کرد: در رزمایش #کمک_مومنانه اعضای شبکه مردمی سایبری انقلاب در سراسراستان، تیم های تولید محتوای دیجیتال بسیج، تیم های رسانه ای و خبری جهت بهتر برگزار شدن این رزمایش روزانه نسبت به انعکاس کمک های مردمی صورت گرفته در فضای مجازی فعالیت می کنند.

انتهای پیام/