حجت اسلام علي سپهوند گفت: وعده خداوند در خصوص پیروزی ملت های مظلوم بر حكومت های ظالم و نیز وعده رهبر معظم انقلاب مبنی بر نابودی رژیم صهیونیستی تا بیست سال آینده، محقق مي شود.

به گزارش ازنا خبربه نقل ازسفیرافلاک ، حجت اسلام علی سپهوند در رابطه با روز جهانی قدس، اظهار داشت: روز قدس برای ما روز اسلام است و هدف امام خمینی (ره) از نام گذاری این روز به نام روز جهانی قدس، احیای مسأله اصلی امت اسلامی یعنی فلسطین و متوجه کردن مردم به این مسأله بود.

امام جمعه شهرستان ازنا با بیان اینکه روز جهانی قدس نمایش وحدت، اتحاد و انسجام جهان اسلام و روز مرگ و نابودی رژیم صهیونیستی است، تصریح کرد: شمارش معکوس برای نابودی رژیم صهیونیستی آغاز شده و وعده خداوند در خصوص پیروزی ملت های مظلوم بر حکومت های ظالم و نیز وعده رهبر معظم انقلاب مبنی بر نابودی رژیم صهیونیستی تا بیست سال آینده، محقق می شود.

وی سرزمین‌های اشغالی را خط قرمز دنیای اسلام و ملت‌های مسلمان جهان دانست و گفت: علی رغم حمایت های سران تروریست ایالات متحده آمریکا و کشورهای اروپایی از رژیم صهیونیستی، قطعاً پیروزی با جریان‌های مقاومت در فلسطین اشغالی است.

حجت اسلام سپهوند با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در جهان، تاکید کرد: برابر ابلاغیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور روز جهانی قدس در هیچ نقطه‌ای از کشور برگزار نخواهد شد و همه مسلمانان جهان و ملت‌های مظلوم و ستمدیده و گروه‌های مقاومت در فلسطین اشغالی و سراسر منطقه به رهنمودهای ارزشمند ولی امر مسلمین جهان در این روز گوش فرا داده و به آن عمل کنند.

امام جمعه ازنا با اشاره به عدم برگزاری راهپیمایی روز قدس، بیان کرد: امسال که راهپیمایی و اجتماعات برگزار نخواهد شد؛ در چنین شرایطی نقش رسانه‌ها برجسته‌تر و وظیفه شأن سنگین‌تر است و باید بیش از سال‌های قبل خصوصاً در فضای مجازی مسأله غصب سرزمین‌های مسلمانان، جنایات، آدم کشی، کودک کشی و نسل کشی صهیونیست را گوشزد کنند.

وی با بیان این‌که فلسطین موضوع اول و مشترک تمامی امت های اسلامی است، خاطرنشان کرد: روز قدس روزی است که تمام مسلمان جهان در آن متحد می‌شوند و تمام جوامع اسلامی باید در مقابل ظلم‌های رژیم ستمگر قدس بایستند.