سرهنگ غلامرضا سالاروند گفت : روزقدس ، روز مبارزه با رژیم منحوس و اشغالگر قدس می باشد که توسط رژیم انگلیس و آمریکا این کشور جعلی ایجاد گردید.

به گزارش ازناخبر ، سرهنگ غلامرضا سالاروند در آستانه روز قدس اظهار داشت : به سفارش حضرت امام خمینی (ره ) جمعه آخر ماه مبارک رمضان روز قدس و روز مبارزه با رژیم اشغالگر قدس نامیده شد که این رژیم جعلی و کشور غاصب به وجود آمده است که عنوان یک غده سرطانی توانسته زحمت ها و هزینه هایی را به مسلمانان بالاخص قدس شریف و کشور عزیز فلسطین ایجادکند.

سرهنگ غلامرضا سالاروند افزود : به فرموده حضرت امام (ره) چنانچه همه مسلمانان یک سطل آب بریزند مطمئنا آثاری از این رژیم جعلی باقی نخواهد ماند .

ایشان ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در سالهای اخیر گفت : معظم له به این نکته اشاره نمودند که عمر رژیم منحوس صهیونیستی تا ۲۵ سال آینده که چند سالی نیز از ان گذشته باقی نیست ومشاهده می شود که الحمدلله به سمتی در حرکت هستیم که روز به روز این کشور غاصب تضعیف و کشور فلسطین با کمکی که حزب الله و دیگر کشورهای مسلمانی مثل ایران انجام می دهند روز به روز قوی تر می گردد .

فرمانده سپاه ازنا در ادامه تاکید کرد : ان شاالله با حضورمان به خصوص باتوجه با شرایطی که پیش آمده در مورد بیماری کرونا بااستفاده از ظرفیت فضای مجازی بتوانیم در راهپیمایی مجازی در روز قدس شرکت کنیم و همگی این رژیم جعلی رامحکوم نماییم .