فرمانده سپاه ناحیه ازنا گفت : سپاه و بسیج در کنار کادر بهداشت ودرمان همچون سابق آماده خدمات رسانی به مردم در مبارزه با بیماری کرونا می باشد .

به گزارش ازنا خبر ، سرهنگ غلامرضا سالاروند فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ازنا در مراسم تقدیر و تجلیل از کادر بهداشت و درمان شهرستان ازنا در مبارزه با بیماری منحوس کرونا که توسط این ناحیه صورت پذیرفت ضمن تبریک عید سعید فطر اظهار داشت : باتوجه به دستور سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران مبنی بر تجلیل از کادر بهداشت ودرمان هر شهرستان امروز ما خدمت شما بزرگواران رسیدیم که از زحمات شبانه روزی کادر شبکه بهداشت و درمان شهرستان در مبارزه با بیماری منحوس کرونا حضوری تقدیر و تشکر نمائیم .

فرمانده سپاه ناحیه ازنا تصریح کرد: با توجه به اینکه آمار شهرستان ازنا اخیرا افزایش داشته است ، این افزایش نشانگر این است که بیماری به موقع شناسایی شده ووقتی بیمار در زمان مناسب شناسایی گردد به مراتب بهتر می شود بیماری را در سطح جامعه کنترل نمودو این نشان از زحمات کادر بهداشت و درمان در سطح شبکه بهداشت و همچنین خانه های بهداشت روستایی و شهری دارد .

سرهنگ سالاروند افزود : نیروهای مسلح اعم از بسیج وسپاه همچون سابق در کنار شما جهت خدمت رسانی آماده می باشند وهمچنین در صورتی که کادر بهداشت و درمان شهرستان که همسرانشان نیز در این مجموعه شاغل هستند و هردو در این مراکز خدمت رسانی میکنند اگر در انجام امورات روزمره زندگی به دلیل مشغله کاری نیازبه کمک و خدمات رسانی باشند مجموعه بسیج و سپاه در خدمت این بزرگواران می باشد .

در پایان سرهنگ سالاروند از زحمات مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان آقای عبدالوند نیز تقدیر و تشکر نموده و برای ایشان و کادر بهداشت و درمان آرزوی سلامت، بهروزی و آرامش خود و خانواده‌‌هایشان از درگاه ایزد منان مسئلت داشتند.