باحضور استاندار سید موسی خادمی چندین طرح عمرانی و پروژه اقتصادی در شهرستان ازنا با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

به گزارش ازناخبر؛ خادمی استاندار لرستان امروز چهارشنبه هفتم خرداد ، با حضور امام جمعه شهرستان، معاونین عمرانی و اقتصادی استاندار، فرماندار، معاونین سیاسی و عمرانی فرماندار، بخشداران مرکزی و جاپلق، نماینده مردم شهرستان در مجلس دهم، اعضای شورای تامین شهرستان و مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان چندین طرح عمرانی و پروژه اقتصادی در شهرستان ازنا ازجمله بخشی از محور ارتباطی ازنا – اراک به طول ۱۱ کیلومتر افتتاح گردید و این محور زیر بار ترافیک قرار گرفت.

همچنین پروژه گلخانه ۴۰۰۰ هزار متر مربعی هیدروپونیک با تولید محصولاتی هم چون سبزی و صیفی جات و با اشتغالزایی ۸ نفر توسط استاندار افتتاح شد .

درادامه مجتمع پرورش و تکثیر ماهیان خاویاری طلای گهر با اشتغالزایی ۶ نفر و ظرفیت تولید ۱۰۰ تن در سال و پروژه خط انتقال آب شرب شهر ازنا افتتاح گردید و همچنین از مجتمع بازیافت یکتا بازدیدی توسط استاندار به عمل آمد. مجتمع مورد اشاره با اشتغالزایی ۲۵ نفر مستقیم و ۱۰۰ نفر غیر مستقیم و با دارا بودن ۵ خط پردازش، قادر به تولید انواع pet pp pe ps با ظرفیت روزانه ۱۰ تن انواع پلاستیک است.