حجت الاسلام علی سپهوند گفت : پشتوانه قوه قضائیه برای تحقق عدالت هستیم

به گزارش ازنا خبر، حجت الاسلام علی سپهوند در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان ازنا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و شهدای راه حق و حقیقت اظهار داشت: در چنین روزی دشمنان خبیث کمر بسته بودند محورهای اصلی نظام اسلامی را از پای در آ ورند و امروز سالروز ترور نافرجام مربوط مقام معظم رهبری است که به لطف خدا این ذخیره الهی را خدای متعال حفظ فرمود تا بعد از امام راحل به خوبی بتواند سکان دار این کشتی نجات در نظام اسلامی بشود و لذا ما خدا را شکر می کنیم از این نعمت بزرگ که به ما ارزانی داشت.

وی با گرامیداشت هفتم تیر سالروز شهادت مظلومانه شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن یار باوفای نظام و انقلاب، گفت: خدا را شاکریم که رئیس قوه قضائیه انقلابی، سرباز ولایت، عدالت محور و شجاع در عرصه و این جایگاه رفیع قرار گرفته است تا بهتر و قوی تر از گذشته مسئله عدالت و بستر سازی عدالت مد نظر است.

 حجت الاسلام سپهوند گفت: لازم است که همه مجموعه خدوم قوه قضائیه و مردم همراهی و حمایت کنند که ان شاالله این هدف عالیه و این برنامه متقن عدالت محوری و مبارزه با فساد در جامعه نهادینه شود.

امام جمعه ازنا تصریح کرد:  پشتوانه اجتماعی برای قوه قضائیه ایجاد کنیم که با همه فساد و افراد مفسد در هر رده ومقامی هستند ایشان با دلگرمی تمام بتوانند برخورد کنند کما اینکه الحمدلله همین طور نیز است.

حجت الاسلام سپهوند گفت: امام خمینی(ره) ملاک حال افراد است تا این لحظه ما داریم این حرکت را حرکت نابی می بینیم، حرکت همراه با تبعیضی نمی بینیم که لازم است در سراسر کشور اسلامی مان این روند نهادینه بشود.


دستگاه های متولی فشار گرانی ها را از روی مردم بردارند

وی با اشاره به گرانی های اخیر اظهار داشت: تنظیم بازار هنوز حقیقتا جایگاه و معنای واقعی خودش را پیدا نکرده ما در شهرستان ستاد تنظیم بازار و مسئولین مربوط به این مجموعه باید آنچنان فعالیت داشته باشند که هم بازار ضربه نبیند و کاسب ما در صحنه باشد و هم گروهی فرصت طلب به اسم کسب و کار وجهه کاسب های مومن ما را زیر سوال نبرند و با گران فروشی مردم را دچار فشار مضاعف نکنند.

به گفته وی این بهم ریختگی مربوط به تحریم نیست خیلی از اقلام و کالاهای اساسی با مدیریت حتی منطقه ای و شهرستانی می شود اداره بشود و مردم نفس راحتی از دست گرانی بکشند لذا لازم عزیزان توجه داشته باشند که ان شاالله رئیس دستگاه قضا شهرستان ورود پیدا کند در حمایت از تعزیرات و ستاد تنظیم بازار طوری تعادل ایجاد شود که مردم واقعا در فشار نباشند.

امام جمعه ازنا گفت: دست اندرکاران حوزه مسکن یک مدیریتی اعمال کنند و هم به صاحبان ملک عرض می کنم که عزیزان اینجا این مواسات مومنانه تان زیاد است خیلی از افراد توان پرداخت کرایه های بالا ندارند توان رهن های بالا را ندارند که بایستی قشر فقیر جامعه را مراعات کنید.