رئیس درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان ازنا با حجت الاسلام سپهوند دیدار کرد.

به گزارش ازناخبر ؛ به مناسبت هفته تامین اجتماعی، دکتر احمدرضا امامی رئیس درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان ازنا به همراه تعدای از کارکنان درمانگاه، با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا دیدار نمودند.

حجت الاسلام سپهوند در این دیدار ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی، پاسخگویی و رفع دغدغه و مشکلات مردم را لازم و التیام بخش آلام دردمندان عنوان نمود.

ایشان ضمن ابراز رضایت از اقدامات اداره و درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان، اشاره داشت: در طول این سالیان تاکنون مشکل و اعتراضی به خدمات تامین اجتماعی از جانب مردم گزارش نشده که این خود گواه بر مدیریت صحیح و خدمت رسانی درست این سازمان به مردم است.

امام جمعه ازنا از خدمات و تلاش های مدیران و کارکنان درمانگاه تامین اجتماعی در خدمات رسانی به مردم تقدیر کرد و افزود: آرامش و آسایش بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران در گرو تلاش مطلوب کارکنان تامین اجتماعی بوده و این خدمتگزاران در مواقع اضطرار می توانند یاری گر نیازمندان باشند.

در ادامه دکتر امامی رئیس درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان ازنا نیز با تشکر از منویات امام جمعه محترم، با ارائه گزارش از اقدامات درمانگاه تامین اجتماعی در درمان بیماران این مجموعه، گفت: غیر حضوری کردن خدمات تامین اجتماعی از قبیل سیستم تلفنی و اینترنتی نوبت دهی به بیماران، اقدام مهمی است که برای خروج از سیستم سنتی و حرکت در مسیر ملحق شدن به خدمات غیر حضوری انجام گرفته و تامین اجتماعی یکی از سازمانهائی است که توانسته گامهای خوب و موثری در این زمینه بردارد.