سردار کشکولی، فرمانده سپاه لرستان گفت: ۲۷ رده برتر سپاه استان در دهمین جشنواره مالک اشتر تجلیل شدند.

به گزارش ازناخبر به نقل از سفیر افلاک، سردار مرتضی کشکولی صبح امروز در مراسم تجلیل از رده های برتر سپاه در جشنواره مالک اشتر اظهار داشت: امروز از ۲۷ رده موفق سپاه استان از رده های پایگاه ها و حوزه های مقاومت تا رده فرماندهان و مدیران در دهمین جشنواره مالک اشتر سپاه استان تجلیل شدند.

وی افزود: جشنواره مالک اشتر سپاه استان هر ساله ارزیابی عملکرد مدیران، فرماندهان تا رده های پایین تر پایگاه‌های مقاومت و حوزه های مقاومت از طریق اشراف فرماندهی صورت می گیرد و از رده های موفق تجلیل می‌شود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع)استان لرستان عنوان کرد: دهمین جشنواره مالک اشتر سپاه استان لرستان امسال در ارزیابی معاونتی، ارزیابی قشر و معاونت ها در سطح نواحی صورت گرفته که ۲۳۹ شاخص در قالب ۲۶ کارگروه تعریف شده و ۷۹ رده موفق انتخاب و تجلیل شدند.

وی با اشاره به اینکه این مراسم با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد خاطر نشان کرد: رقابت در کار خیر یکی از ویژگی‌های مومنین است و مومنین باید در کار خیر از هم سبقت بگیرند، اما ما با کارهای منفی مخالفیم و در آموزه های دینی هم تاکید شده که رقابت سالم در همه زمینه‌ها صورت بگیرد تا به پیشبرد اهداف خود برسیم.

سردار کشکولی بیان کرد: سپاه پاسداران مانند انقلاب اسلامی یک پدیده نوظهور و بدیع است که بعد از ۴۱ سال هنوز کسانی هستند که عمر انقلاب اسلامی را نشناختند و بعضی وقت ها کسانی با ۴۰ سال سابقه گری یا مسئولیت‌پذیری در انقلاب خلاف خط مشی فکری و سیاسی انقلاب و مقام معظم رهبری انجام می‌دهند و یا تصمیم میگیرند و این پدیده انقلاب اسلامی نوظهور است که اگر پافشاری امام و مقام معظم رهبری نبود در همان روزهای اول از مسیر خارج می‌شد و انقلابی ماندن خیلی سخت است.

وی گفت: ما همه پاسدار این پدیده هستیم و کسی که موفق ترین واحد است مطمئناً در این قسمت پیشرفت کرده و همه ما باید از پاسداری مان به خوبی پاسداری کنیم و قدر آن را بدانیم و خودمان را برای گام دوم انقلاب اسلامی آماده کنیم.

انتهای پیام/