نماینده مردم شریف دورود و ازنا با نظر به وفور صنایع راکد و نیمه فعال این دو شهرستان، خواستار ورود رئیس قوه مقننه برای رفع موانع موجود و تقویت اشتغال‌زایی در منطقه شد.

به گزارش ازناخبر، حسین گودرزی در دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت اقتصادی مردم این دو شهرستان، با بیان مشکلات حقوقی موجود شرکت‌ فولاد و ذوب‌آهن ازنا و شرکت بهراد دورود، ضرورت تصمیم‌گیری سران قوا برای حل مشکل این دو واحد صنعتی در کوتاه‌مدت را خواستار شد.

در ادامه رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حل مشکلات منطقه، قول داد در اسرع وقت این مسائل پیگیری و با مسئولین مربوط جهت حل مسائل این دو واحد رایزنی شود.

محمدباقر قالیباف با بیان این که باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل این دو واحد صنعتی برطرف شود، از نماینده مردم دورود و ازنا خواست از این پس بصورت مستمر پیگیر وضعیت واحدهای راکد و نیمه‌فعال و فرصت‌های اشتغال‌زایی منطقه به ویژه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی باشد و گزارش روند آن را بصورت مستمر به ریاست مجلس ارائه نماید.

در این دیدار نماینده مردم دورود و ازنا خواستار سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به منطقه و بازدید میدانی برای حل مسائل استان شد که مورد موافقت رئیس محترم مجلس قرار گرفت.