فرمانده سپاه ناحیه ازنا در پیامی سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفتند.

 به گزارش ازناخبر ؛فرمانده سپاه ناحیه ازنا در پیامی سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفتند.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا    

 
از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و پیمان خود را دگرگون نکرده ‏اند (سوره احزاب ؛ آیه ٢٣)

سلام بر آزاد مردانی که صبورانه رنج اسارت را تحمل نموده و با سر افرازی همچون کبوترانی رسته از بند، به آغوش میهن بازگشتند.

۲۶مرداد سالروز بازگشت غروز آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است، روز سراسر افتخاری که بر صفحات زرین انقلاب حک شد و یاد آور ایامی است پر از شور و شادی و معطر به حضور دوباره عزیزانی که عطر شهیدان را با خود داشتند. عزیزانی که آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسیات رهایی یافته بودند و صبوری خانواده این عزیزان در دوران اسارت مایه افتخار و مباهات بود.

بدون تردید آزادگان دلاور، گنجینه‏ های ارزشمندی هستند که با الهام از مکتب انسان‏ ساز اسلام و سیره ائمه اطهار(ع) و با درس ‏گرفتن از زندگی انقلابی و حماسه‏ ساز حضرت زینب(س) که اسوه صبر و پایداری بود، توانستند دوران دشوار اسارت را پشت سر نهند و شکوه مقاومت و سرافرازی را بر صحیفه درخشان ایران اسلامی ثبت کنند.

 
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام، این روز بزرگ را به اسوه های صبر، شجاعت و ایستادگی؛آزادگان غرورآفرین و خانواده های محترمشان تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال عافیت و طول عمر روز افزون برای این سرافرازان مسئلت دارم.

سرهنگ پاسدار غلامرضا سالاروند فرمانده سپاه ناحیه ازنا

انتهای پیام/