حجت الاسلام سپهوند در دیدار مسئولان شهرستان از به مناسبت هفته دولت گفت: مسئولیت امانتی در اختیار مدیران نظام جمهوری اسلامی ایران جهت خدمت به مردم است.

به گزارش ازنا خبر ؛ حجت الاسلام سپهوند در این دیدار ضمن تسلیت ماه محرم و با گرامیداشت هفته دولت، اظهارداشت : نگاه نظام اسلامی به دولت ها نگاه واقعی و منصفانه است و نگاه بنده نیز به مجموعه دولت، بر مبنای عدالت است.

ایشان با تقدیر از زحمات و تلاش های دولت، بیان کرد: از فعالیت و تلاش های دولت قدردانی می کنیم اما نقلط ضعف را نیز رصد کرده و انتقاد سازنده انجام داده و اصرار بر رفع مشکلات داریم و این دو نگاه هیچ تضادی ندارند چرا که هم میتوان خدمات را دید و هم نواقص را تذکر داد.

امام جمعه ازنا در ادامه کمک به دولت را وظیفه همگانی دانست و افزود: همه موظفیم به دولت کمک کنیم و در این برهه سخت این مسئولیت دو چندان است و هفته دولت برای دولت مردان یک فرصت برای خدمت رسانی و اعلام دست آوردها می باشد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به این که همه مسؤولان وظیفه دارند در جهت خدمت صادقانه به مردم گام بردارند، خاطرنشان کرد: مسؤولیت امانتی در اختیار مدیران نظام جهت خدمت به مردم است.